امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64420
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بولتن نیوز، فاطمه آلیا نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگویی با اشاره ...

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بولتن نیوز، فاطمه آلیا نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگویی با اشاره به نارضایتی مردم نسبت به نحوه ثبت نام متقاضیان سفر به عتبات و عالیات در کاروان‌های معرفی شده از سوی سازمان حج و زیارت،  اظهار داشت: مرحله جدید سفرها به عتبات و عالیات از 23 اسفند ماه آغاز و تا پایان خرداد ماه ادامه دارد و کسانی که قبلاً از طریق اینترنت پیش ثبت نام کردند می توانستند از صبح روز یکشنبه چهارم اسفند ماه به کاروان‌هایی که سازمان حج و زیارت در سایت خود اعلام کرده، نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کنند.

وی افزود: بر اساس اطلاعات ما و مراجعات مردمی، از همان روز یکشنبه و در همان ساعات اولیه و حتی برای برخی متقاضیان حتی در همان دقایق اولیه که به سایت مذکور مراجعه می‌کردند، ظرفیت کاروان‌های معرفی شده از سوی سازمان حج و زیارت در ایام تعطیل پر شده بود و مردم نتوانستند بر اساس خواست خود ثبت نام کنند.

نماینده تهران تصریح کرد: مردم در تماس تلفنی به ما گفتند که ما به موقع پیش ثبت نام را انجام داده و به موقع هم برای ثبت نام قطعی اقدام کردیم اما متاسفانه وقتی برای ثبت نام قطعی به سایت سازمان حج مراجعه کردیم هیچ کاروانی برای روزهای آخر اسفند و ایام تعطیل نوروز ظرفیت خالی نداشت و اکثر کاروان‌های بعد از 13 فروردین به بعد جای خالی داشتند.

آلیا تاکید کرد: مردم می‌گویند کاروان‌های معرفی شده از سوی سازمان حج و زیارت چه زمانی و از سوی چه کسانی پر شده که ما به موقع اقدام کردیم اما نتوانستیم در ایام نوروز نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کنیم.

وی خطاب به مسئولین سازمان حج و زیارت و با بیان اینکه نباید با سوء تدبیر باعث نارضایتی مردم شد، افزود: امور معنوی و فرهنگی را نباید با سوء تدبیر خدشه دار کرد. وقتی مردم بر اساس اعلام خود سازمان حج عمل می‌کنند پس باید فرصت انتخاب و ثبت نام در هر موقع که بخواهند را داشته باشند نه اینکه وقتی به سایت سازمان حج مراجعه می‌کنند متوجه بشوند که ظرفیت همه کاروان‌ها در ایام تعطیل پرشده است و به مردم بگویند بعد از تعطیلات به سفر بروید.

نماینده تهران تاکید کرد: مردم از عملکرد برخی مسئولان در سازمان حج و زیارت ناراضی بوده و خواستار رفع این سوء تدبیرها هستند.

وی اظهار امیدواری کرد که مسئولان مربوطه در اسرع وقت توضیحات قابل قبولی به شهروندان و متقاضیان ثبت نام ارائه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها