امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64424
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران که در مراسم بزرگداشت هفتمین ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران که در مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت مرحوم حاج‌ابوالفضل حاجی‌حیدری سخن می‌گفت، درباره صفات بندگی و تفاوت انسانیت با حیوانیت اظهار داشت: برخی انسان‌ها تنها به فکر پر کردن شکم‌ خود هستند و تنها می‌خواهند خود را مطرح کنند و قصد آنها رای آوری است.

صدیقی ادامه داد: آنها در هر مجلسی که می روند و صحبت می‌کنند برای خدا نمی روند بلکه، قصد دارند باند سیاسی و افکار خود را پیاده و مطرح کنند، این افراد از هر مجلس و مقدساتی به عنوان پلی برای رسیدن به مقاصد خود استفاده می کنند، که این بسیار خطرناک است.

وی با اشاره به وقایع سال 88 گفت: این فتنه یک فساد، آشوب، بحران، نا امنی، ایجاد بی اعتمادی و اختلاف بود که البته ایمان به خدا و دست غیبی که 35 سال مملکت را حفظ کرده به همراه نایب امام زمان(عج)، پشتیبان انقلاب شد.

امام جمعه موقت تهران حوادث 18 تیرماه 78 را  نیز فتنه‌ خواند و دعای رهبر معظم انقلاب را بهترین وسیله برای برطرف شدن آن دانست.

حجت الاسلام صدیقی در ادامه سخنان خود، فتنه سال 88 را خیانتی غیر قابل گذشت و فسادی بزرگ دانست و اظهار کرد: منشاء این فتنه فساد و برتری جویی بود که می گفتند اگر رییس نشدیم تهمت تقلب بزنیم و به برتری جویی بپردازیم که این نوعی قانون شکنی و محاربه بود و آنها با این کارشان آبروی نظام را نیز بردند.

وی با اشاره به  نقش ولایت فقیه در جمهوری اسلامی گفت: ولایت چراغ راه است و اگر توجه به ولایت فقیه همیشه مدنظر قرار گیرد این آسیب ها کاهش می یابد.

امام جمعه موقت تهران با بیان خاطره ای از شهید بهشتی ادامه داد : شهید بهشتی در پاسخ به این پرسش که چرا جواب روزنامه ها و اتهامات آنها را نمی دهید ، گفت: «امام به من اجازه نداده و من تابع ولایت فقیه هستم».

صدیقی تصریح کرد: هر آخوند یا هر مسئولی اگر خط ولایت را پی بگیرد در خط دین است ولی اگر زاویه گرفت با دین زاویه گرفته است چرا که جوهر اسلام و حقیقت آن ولایت است ولایت امری زبانی نیست و توجه به آن جزء ضروریات اسلام محسوب می شود.

وی وجود نظام جمهوری اسلامی و داشتن ولایت فقیه طی 35 سال اخیر را جهش مناسبی  دانست و گفت: خدا نکند عقب گرد کنیم یا در مسیر موضوعاتی همچون هسته ای دچار مشکل شویم. خدا نکند بعد از بحث انرژی هسته‌ای سراغ موشک ها بیایند و بعد بگویند که ما را محکوم کرده اند.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: توقف غنی سازی به نفع ما نیست چرا که با این رویکرد در همه جبهه ها توقف خواهیم داشت، با این توقف در این سطح می مانیم و نمی توانیم اوج بگیریم.

صدیقی اظهار داشت: آمریکا ضعیف را نابود می کند بنابراین هر کس در برابر آنها کوتاه بیاید بر سرش می کوبند و اگر ما هم کوتاه بیایم بر سرما نیز خواهند زد.

وی در پایان تصریح کرد: اگر درهای غرب باز شود و افتخار ما این اشود که دست در دست آمریکا باشیم و یا اینکه او به ما لبخند و یا چشمک بزند تمام عزت هایی که به قیمت خون شهدا به دست آمده را از دست می دهیم، و این فتح بابی است برای آغاز ذلت‌ها.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها