امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64426
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، علی خدادادی در دوره آموزشی فوق تخصصی احیای قلب که ظهر امروز در دانشکده پرستاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، علی خدادادی در دوره آموزشی فوق تخصصی احیای قلب که ظهر امروز در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد اظهار کرد: دوره احیای فوق تخصصی قلب به منظور افزایش توانمندی و آمادگی هر چه بیشتر تیم‌های درمان اضطراری جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شده است.

وی ادامه داد: در این دوره دو موضوع آموزش داده می‌شود که یکی درمان سریع و دیگری برپایی بیمارستان سیار در حوادث است تا بتوانیم مشکلات ناشی از حوادث را کنترل کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر خوزستان اضافه کرد: این دوره‌ها هر ماه در یکی از مناطق استان برگزار خواهد شد تا بتوانیم در کنار ارتقای آمادگی تیم‌هایمان، در همان دوره به مردم خدمت‌رسانی کنیم، همان طور که مدتی قبل با برگزاری مانور درمان سریع در مناطق شمالی استان به یک‌هزار و 200 نفر از مردم آن منطقه خدمت‌رسانی کردیم.

وی عنوان کرد: قبل از پایان سال برنامه برپایی بیمارستان سیار را در کنار بیمارستان سینا در شهرستان اهواز خواهیم داشت.

خدادادی در پایان گفت: یک عمل جراحی را نیز در این بیمارستان انجام خواهیم داد تا آمادگی تیم‌های جمعیت هلال احمر برای روبرو شدن با حوادث احتمالی ارتقا یابد.
انتهای پیام/72001/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها