امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64429
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه نخستین همایش رؤسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها و مراکز استانها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه نخستین همایش رؤسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها و مراکز استانها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسات هر 3 ماه یکبار و با حضور رؤسای شوراها برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نخستین جلسه رؤسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها و مراکز استان‌ها گفت: در جلسه امروز دو موضوع از جمله اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری و همچنین اعتبارات شهرداری‌ها در سال 93 مطرح شد.

چمران گفت: بر همین اساس قرار شد هر یک از رؤسای شوراها نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اقتصاد مقاومتی مطرح و در جلسه بعدی شورای شهر ارائه کنند تا به صورت یک دستورالعمل جهت اجرا به شوراها و شهرداری‌ها ابلاغ شود.

رئیس شورای عالی استانها خاطرنشان کرد: موضوع بعدی که در جلسه امروز مطرح شد بحث اعتبارات شهرداری‌ها در سال 93 است که متاسفانه به دلیل کم لطفی مجلس شورای اسلامی سال آینده اعتبارات شهرداری‌ها کاسته شده است.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز همچنین موضوع حمل و نقل عمومی و همچنین افزایش حامل‌های انرژی در سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت که چنانچه حامل‌های انرژی افزایش قیمت پیدا کنند وضعیت حمل و نقل عمومی چه خواهد شد.

رئیس شورای عالی استانها تاکید کرد: در سال آینده اعتبارات معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران 100 درصد افزایش پیدا خواهد کرد ضمن اینکه ما در سال آینده توجه ویژه‌ای را به معماری ایرانی اسلامی و همچنین تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه خواهیم داشت.

چمران در پایان گفت: در سال آینده برنامه‌های خوبی در زمینه معماری، ایرانی، اسلامی پیش‌بینی شده است که بنا داریم طرح‌ها و لوایحی که در دوره‌های گذشته به دلایلی اجرا نشده است، عملی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها