امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64434
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: برای راه‌اندازی 60 تخت بیمارستان 17 شهریور نامه را به نماینده دشتستان در مجلس می‌دهیم تا از طریق نوبخت معاون رئیس جمهور ردیف بودجه آن را پیگیری کند تا این مهم نیز محقق شود.

وی با اشاره به حضور بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان تصریح کرد: از حضور بخش خصوصی استقبال می‌کنیم و به ویژه در اداره کردن بیمارستان‌ها انتظار داریم این بخش ورود پیدا کنند.

قاضی‌زاده‌هاشمی با اشاره به مشکلات احداث و نگهداری یک بیمارستان اضافه کرد: ساخت یک بیمارستان در واقع هزینه‌ای معادل یک‌سوم هزینه نگهداری یک سال یک بیمارستان است و مهم‌تر از ساخت بیمارستان، نگهداری و اداره کردن بیمارستان است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یادآور شد: اگر خیران بتوانند در اداره مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها همکاری کنند بسیاری از مشکلات ما رفع خواهد شد.

وی ابراز داشت: در استان بوشهر در زمینه درمان بیماران دیالیزی مشکل وجود دارد و از خیران دعوت می‌کنیم همانند شیراز که مقام نخست را در کمک خیران به بخش سلامت دارد در این حوزه ورود کنند.

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم مشارکت خیران در بخش سلامت گفت: تعداد محصلان نسبت به گذشته کمتر شده و مثل سابق نیازی به مدرسه‌سازی نیست و خیران می‌توانند سرمایه خود را در بخش سلامت هزینه کنند.

وی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات بیمارستان شهید گنجی و 17 شهریور برازجان افزود: امیدوار هستیم در سفر آینده شاهد ارائه خدمات مستمر توسط هر دو بیمارستان باشیم و مشکلات موجود مرتفع شده باشد.

وزیر بهداشت گفت: دشتستان می‌تواند به قطب بزرگ بهداشت و درمان منطقه تبدیل شود.
انتهای پیام/2452/ر30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها