امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64439
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوی، میرکاظم سنگی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوی اظهار داشت: توسعه فضاهای آموزشی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوی، میرکاظم سنگی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوی اظهار داشت: توسعه فضاهای آموزشی به عنوان نیاز اصلی آموزش و پرورش خوی در اولویت توجه قرار دارد که در این راستا کمک خیرین می‌تواند بسیار راهگشا بوده و از دغدغه‌های این بخش در ارتباط با میزان فضاهای آموزشی بکاهد.

وی از اهدای 10 هزار مترمربع زمین به آموزش و پرورش خوی خبر داد و افزود: این میزان زمین از سوی هفت نفر از خیرین خویی اهدا شده است.

سنگی هدف از این اقدام خیرین را توسعه فضاهای آموزشی این شهرستان عنوان کرد و افزود: توسعه و گسترش سطح آموزشی افراد مستلزم توجه به فضاهای آموزشی بوده و این امر در شرایط کمبود اعتبارات فعلی بدون یاری خیرین ممکن نیست.

مدیر آموزش و پرورش خوی با اشاره به عملکرد قابل تقدیر خیرین این شهرستان برای اهدای زمین به مراکز آموزشی، گفت: طی سال‌های گذشته خیرین این شهرستان در مناطق مختلف شهری و روستایی بیش از 92 هزار مترمربع زمین و ملک برای احداث مدرسه به خیرین مدرسه‌ساز خود اهدا کرده‌اند.

سنگی با اشاره به احداث 62 مدرسه در قالب 297 باب کلاس درس توسط خیرین این شهرستان، افزود: به این ترتیب خوی در رتبه نخست استانی به لحاظ میزان کمک خیرین مدرسه‌ساز برای توسعه فضاهای آموزشی قرار دارد.
انتهای پیام/61006/ر20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها