امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64441
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد ظهر امروز در بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد ظهر امروز در بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: بیمارستان 17 شهریور برازجان دارای 220 تخت بیمارستانی فعال بود ولی بیمارستان شهید گنجی 160 تخت دارد و تعطیل شدن بیمارستان 17 شهریور غیرمنطقی و غیر قابل توجیه است.

وی افزود: تخصیص بودجه توسط وزیر برای راه‌اندازی این بیمارستان قابل تقدیر است که امیدوار هستیم به زودی محقق شود.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مراجعات زیادی از شهرستان‌ها و حتی استان‌های اطراف به شهر برازجان داریم و باید نسبت به گسترش و توسعه تخت‌های بیمارستانی شهرستان اهتمام ورزیم.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: امیدوار هستیم با اهتمام وزیر، بخش‌های مختلف بیمارستان 17 شهریور فعال شود تا مشکلات ساکنان شهرستان مرتفع و اعزام بیماران جلوگیری شود.

وی با انتقاد از عملکرد برخی پزشکان متخصص اضافه کرد: عدم مراجعه به موقع پزشکان متخصص بالای سر بیماران در بیمارستان برازجان نگران‌کننده است که مواردی از فوت بیماران به دلیل عدم رسیدگی کادر درمانی گزارش شده است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود پزشک عمومی در بسیاری از درمانگاه‌های شهرستان و برخی مراکز درمانی شبانه‌روزی دشتستان قابل توجیه نیست و حتی در برخی از مراکز که نیازمند دو پزشک عمومی است تنها شاهد فعالیت یک پزشک هستیم.

موسوی‌نژاد یادآور شد: امیدوار هستیم اعتبارات لازم برای تجهیز و مقاوم‌سازی بیمارستان 17 شهریور برازجان تخصیص یابد تا مشکلات نگرانی مردم مرتفع شود.

وی خواستار همکاری وزارت بهداشت با بخش خصوصی شد و گفت: افراد خیر و بخش خصوصی برای ایجاد مراکز درمانی و بیمارستان در دشتستان اعلام آمادگی کرده‌اند که امیدوار هستیم زیرساخت‌های لازم برای این مهم فراهم شود.
انتهای پیام/2452/ش30/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها