امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64444
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، علیرضا رئیسی ظهر امروز در بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، علیرضا رئیسی ظهر امروز در بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: مسئولان دشتستان به ویژه نماینده این شهرستان در مجلس به طور مستمر پیگیر وضعیت بهداشتی و درمانی این شهرستان هستند و دغدغه‌های مردم در حوزه بهداشت بسیار زیاد است.

وی افزود: دشتستان پهناورترین شهرستان استان است و موقعیت این شهرستان به گونه‌ای است که می‌تواند یکی از قطب‌های اصلی درمان در استان باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در مناطق مختلف کشور شاهد افتتاح و راه‌اندازی بیمارستان‌هایی هستیم که فقط هزینه‌هایی را تحمیل می‌کنند و بخش عمده‌ای از آنها بدون استفاده هستند.

رئیسی تصریح کرد: در شهر برازجان و شهرستان دشتستان هر چقدر هزینه کنیم جا دارد و پذیرش و ظرفیت لازم را برای ایجاد مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان دارد.

وی با اشاره به جانمایی بیمارستان شهید گنجی نیز گفت: دسترسی به بیمارستان از مولفه‌های اساسی در جانمایی یک بیمارستان به شمار می‌رود که در مورد بیمارستان شهید گنجی اینگونه نیست و مسایل رعایت نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بیان کرد: با راه‌اندازی بیمارستان جدید برازجان و انتقال بیمارستان 17 شهریور انتظار داشتیم مشکلات درمانی شهرستان رفع شود که اینگونه نبود و تنها هزینه‌ها بالا رفته است.

رئیسی افزود: امیدوار هستیم با فعال‌سازی مجدد بیمارستان 17 شهریور و تجهیز بخش‌های مختلف این بیمارستان در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود و دسترسی شهروندان راحت‌تر شود.
انتهای پیام/2452/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها