امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64446
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، علی ناصری ادامه داد: یکی از مهمترین اقداماتی که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، علی ناصری ادامه داد: یکی از مهمترین اقداماتی که باید در حوزه پدافند غیرعامل انجام داد، ایجاد و احداث بیمارستان ایمنی است.

مسعود کریمی مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز نیز با اشاره به ظرفیت‌های کشاورزی و دامی استان ضرورت آمادگی استان در حوزه تأمین امنیت غذایی و ذخایر کشاورزی و دامی را اقدامی در مسیر مدیریت پدافند غیرعامل تلقی کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز پدافند غیرعامل را پشتوانه‌ای برای حفظ زیرساخت و سرمایه‌های انسانی در هر کشور عنوان کرد و گفت: مدیریت بحران‌ها و تهدیدات طبیعی، همچنین فرایند دفاع در برابر خطرات و تهدیدات از کارکردهای ویژه پدافند غیرعامل محسوب می‌شود بنابراین عمده اقدامات عمده پدافند غیرعامل بر شناسایی تهدیدات، کنترل، کاهش و مدیریت کردن بحران‌های کشور است.

علی موفق رئیس اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان نیز در ادامه وضعیت صنعت را در حوزه پدافند غیرعامل مورد ارزیابی قرار داد و با اشاره به دیدار اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت که با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز همراه بود، گفت: در جریان این دیدار پیشنهاد استان البرز مبنی بر تشکیل کارگروه «تدابیر ویژه تولید» مطرح و با موافقت وزیر همراه شد.

این مسئول تأکید کرد: از آنجا که البرز کانون تمرکز صنایع است، وضعیت صنایع آلاینده و شیمیایی باید در این خصوص با تدبیری ویژه مدیریت شود.

موفق همچنین اخذ مشاور تخصصی در حوزه پدافند غیرعامل را به عنوان پیشنهاد مطرح کرد و افزود: بهره‌گیری از تجربه مشاورانی که در سایر استان‌ها پیرامون موضوع پدافند غیرعامل فعالیت داشته‌اند، نقش قابل توجهی در شتاب‌گیری هر چه بیشتر استان البرز در حوزه پدافند غیرعامل خواهد بود.
انتهای پیام/2302/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها