امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64447
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان علیرضا رئیسی ظهر امروز در بازدید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان علیرضا رئیسی ظهر امروز در بازدید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به حوزه سلامت دارد و امیدوار هستیم با تلاش دسته‌جمعی به اهداف مورد نظر در این مسیر برسیم.

وی افزود: در استان بوشهر تلاش می‌کنیم با شناخت مشکلات حوزه بهداشتی و درمانی در راستای رفع مشکلات و معضلات موجود گام برداریم و امیدوار هستیم به توفیق لازم برسیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در دشتستان تاکنون تلاش‌های خوبی برای رشد شاخص‌های بهداشتی انجام گرفته که البته تا رسیدن به وضعیت مطلوب باید تلاش بیشتری شود.

رئیسی تصریح کرد: با اهتمام دولت جدید و وزیر محترم آینده روشنی برای حوزه بهداشت و درمان استان پیش‌ی می‌کنیم و امیدواریم در کمترین زمان شاهد رفع مشکلات بهداشتی و درمانی باشیم.

وی بیان کرد: از دغدغه‌های رئیس جمهور و وزیر بهداشت، ارائه خدمات به گونه‌ای است که هیچ بیماری به شهرستان دیگر اعزام نشود و دشتستان این پتانسیل را دارد که با توسعه اماکن درمانی در این راستا به توفیق برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از فعالیت 95 مرکز و خانه بهداشتی مجهز و استاندارد در دشتستان خبر داد و ابراز داشت: هم‌اکنون 22 مرکز بهداشتی، 7 پایگاه بهداشتی، 64 خانه بهداشتی، یک آموزشگاه بهورزی و یک دبیرستان بهورزی در شهرستان دشتستان به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند.

رئیسی افزود: از همه توان و ظرفیت موجود برای بهبود خدمات‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان بهره می‌بریم و هیچ فرصتی را هدر نمی‌دهیم.
انتهای پیام/2452/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها