امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64459
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه محمد قهرمانی ظهر امروز در جمع مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری آذربایجان غربی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه محمد قهرمانی ظهر امروز در جمع مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری آذربایجان غربی اظهار داشت: آذربایجان غربی قابلیت‌های فراوانی برای جذب گردشگر دارد که باید در راستای افزایش و توسعه صنعت گردشگری در استان بیش از پیش تلاش کرد.

وی مهم‌ترین چالش و معضل پیش‌روی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان را اجرای تور به شکل غیرمجاز عنوان کرد و افزود: فعالیت غیر قانونی برخی افراد در این بخش سبب بروز معضلاتی شده است.

قهرمانی با اشاره به آمادگی کامل دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان برای استقبال از مهمانان نوروزی، تصریح کرد: برگزاری تورهای مناسب این دفاتر برای مسافران می‌تواند خود عامل مهمی در جذب گردشگران بیشتر و توسعه و رونق این صنعت در استان برای سال‌های آینده نیز باشد.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری آذربایجان غربی به فعالیت بیش از 40 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان اشاره کرد و افزود: این دفاتر در طول ایام سال خدمات لازم را به گردشگران و مسافران ارائه می‌دهند.

وی از وجود یک هزار و 470 اثر تاریخی، بنا، محوطه و تپه‌ تاریخی در کنار جاذبه‌های طبیعی استان خبر داد و گفت: در این مجموعه‌های جهانی قره کلیسا و تخت سلیمان تکاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

قهرمانی خاطرنشان کرد: سالانه بیش از دو میلیون گردشگر داخلی و خارجی برای بازدید از مناطق گردشگری وارد استان می‌شوند که باید در راستای افزایش آن بیش از پیش تلاش شود.
انتهای پیام/61006/ل30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها