امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64461
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام پیش از این و طی ماه‌های گذشته علی دلپیشه با حکم وزیر دولت دهم در این دانشگاه مشغول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام پیش از این و طی ماه‌های گذشته علی دلپیشه با حکم وزیر دولت دهم در این دانشگاه مشغول فعالیت و ارائه خدمت به مردم استان ایلام بوده است.

در بخشی از حکم سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خطاب به دکتر علی دلپیشه آمده است: تامین، حفظ و ارتقا سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان، ارتقای برنامه‌های جاری حوزه‌های بهداشتی درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی، صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی و عملیاتی کردن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم باید مدنظر باشد.

ادر ادامه حکم آمده است: توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت و توجه به امر اعتدال، توانمندی و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیئت علمی و کارکنان حوزه سلامت از دیگر مواردی است که باید مد نظر باشد.

علی دلپیشه یکی از مدیران بومی است که طی ماه‌های گذشته در این سمت به صورت سرپرستی مشغول فعالیت بود که موفق شد که در سمت خود ابقا شده و حکم ریاست دانشگاه علوم پزشکی را از وزیر بهداشت دریافت کند.

دلپیشه نخستین مدیری است که در استان ایلام و در دولت یازدهم و توسط وزیر مربوطه ابقا و ابلاغ دریافت کرده است.
انتهای پیام/2246/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار