امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64465
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، قدرت‌الله شاکری‌نژاد ظهر امروز در همایش روابط عمومی الکترونیک خوزستان که با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، قدرت‌الله شاکری‌نژاد ظهر امروز در همایش روابط عمومی الکترونیک خوزستان که با حضور مسئولان و اعضای روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های دولتی در سالن اجتماعات سردار سرلشکر شهید علی هاشمی استانداری خوزستان آغاز شد اظهار کرد: مرکز ناباروری خوزستان دوباره راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: این مرکز مدتی به حالت تعطیلی درآمده بود ولی با تلاش‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک فعالیت دوباره خود را آغاز خواهد کرد.

سرپرست جهاد دانشگاهی خوزستان در ادامه به ساخت مته حفاری در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: این مته نخستین بار است که در کشور ساخته می‌شود.

وی بیان کرد: مته حفاری توسط مهندسان جهاد دانشگاهی استان خوزستان ساخته شد و امیدواریم تا 2 هفته آینده رونمایی شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف توسط جهاد دانشگاهی خوزستان خاطرنشان کرد: این آمادگی را داریم تا با کمک مدیران سازمان‌ها و روابط عمومی‌ها دوره‌های مختلف را برای آموزش برگزار کنیم.

وی با بیان این مطلب که متاسفانه روابط عمومی در استان خوزستان ضعیف است و اضافه کرد: در استان ما کار انجام می‌شود ولی آن را تبلیغ نمی‌کنیم.

به گفته شاکری‌نژاد، تبلیغ کارهای انجام شده در استان خوزستان وظیفه خطیر روابط عمومی‌ها و خبرنگاران رسانه‌های مختلف است.

وی تأکید کرد: اگر یک روابط عمومی در گام نخست قوی و در گام بعدی الکترونیک داشته باشیم سازمان ما می‌تواند یک نهاد تاثیر گذار باشد.

سرپرست جهاد دانشگاهی خوزستان بر ضرورت الکترونیک بودن روابط عمومی‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: بسترهای لازم برای انجام این کار وجود دارد و برای به این سو پیش برویم.

وی بیان کرد: یک سازمان اگر می‌خواهد از بن بست خارج شود چاره‌ای جز داشتن یک روابط عمومی اندیشمند ندارد.
انتهای پیام/72010/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها