امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64466
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، دکتر سیدحسن قاضی‌‌زاده هاشمی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، دکتر سیدحسن قاضی‌‌زاده هاشمی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید گنجی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مردم از مهمترین اولویت‌های مسئولان است.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: مشکلاتی در زمینه ارایه خدمات حوزه سلامت در شهرستان دشتستان وجود دارد که با اتحاد و همدلی مسؤولین استان بر طرف می‌شود.

قاضی‌‌زاده هاشمی اضافه‌ کرد: با وجود رئیس جوان، خوش‌فکر و فعال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همدلی و اتحاد خوبی که در بین مسئولین شهرستان دشتستان و استان وجود دارد مشکلات موجود در زمینه نیروی انسانی و فضای فیزیکی از پیش روی حوزه سلامت برداشته می‌شود.

وی ابراز داشت: باید به امکانات و فضاهای بهداشتی درمانی ایجاد شده در شهرستان‌ها بها داد چون با توجه به این بخش‎‌ها در شهرستان‌ها از حجم مراجعه مردم به مرکز استان کم می‌شود و شهرستان‌ها نیز قابلیت خدمات‌دهی مناسبی پیدا می‌کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان بیان کرد: با تجیهز کامل و استفاده از همه ظرفیت‌های آن، این بیمارستان به یکی از قطب‌های درمانی در منطقه تبدیل خواهد شد.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: با توجه به اینکه ضریب اشغال تخت بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان 75 درصد است، شهرستان دشتستان استعداد داشتن یک بیمارستان دیگر را دارد.

وی ادامه‌ داد: برای سهولت در دسترسی مردم و ایجاد رضایتمندی بیمارستان قدیمی 17 شهریور برای ارایه خدماتی که بیشتر مردم برای دریافت آن مراجعه می‌کنند، نوسازی و تجهیز می‌شود.

این مسؤول تصریح‌کرد: فضای بیمارستان 17 شهریور به فضایی قابل استفاده تبدیل خواهد شد و در مورد حل مشکل نیروی انسانی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز می‌توانند همکاری خوبی داشته باشند.
انتهای پیام/2452/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها