امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64479
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری صهیونیستی روترنت نوشت: ارتش اسرائیل تدابیر حفاظتی در اطراف تاسیسات راهبردی را بعد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری صهیونیستی روترنت نوشت: ارتش اسرائیل تدابیر حفاظتی در اطراف تاسیسات راهبردی را بعد از تنش های اخیر در شمال (فلسطین اشغالی) افزایش داد.

در پی هشدار حزب الله لبنان درخصوص پاسخ به حمله هوایی اخیر رژیم اسرائیل، نیروهای ارتش این رژیم در مرز فلسطین اشغالی با لبنان به حالت آماده باش درآمدند.

شبکه تلویزیونی المنار لبنان امروز گزارش داد: گشتی های ارتش رژیم اسرائیل در داخل اراضی اشغالی فلسطین در نزدیک خط آبی (خط ترسیم شده سازمان ملل بین فلسطین اشغالی و لبنان) به گشت زنی مشغول هستند.

حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای خبر حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یکی از مراکز این حزب در بقاع را تأیید کرد و هشدار داد پاسخ این حمله را در زمان و مکان مناسب خواهد داد.

خبرگزاری دولتی لبنان نیز درباره تحولات مرز لبنان و فلسطین اشغالی گزارش داد: ارتش اسرائیل گشت زنی پیاده و سواره خود را در نزدیک مرز افزایش داده است و استقرار خودروهای زرهی و پیاده نظام در مواضع خود در نزدیک مناطق آزاد شده لبنان خصوصا ارتفاعات الوزانی و باغ های منطقه المطله و ارتفاعات اشغالی کفر شوبا و کشتزارهای شبعا مشاهده شده است.

خبر دیگر حاکی است که ارتش رژیم اسرائیل سه روز پیش از برخی نقاط در روستای الغجر در مرز لبنان و فلسطین اشغالی عقب نشینی کرده است.

شبکه تلویزیونی المنار لبنان امروز پنجشنبه گزارش داد که این اقدامات همزمان با آغاز مانور نظامی و اقدامات پیشگیرانه ارتش رژیم اسرائیل در منطقه شمال فلسطین اشغالی و همراه با حمله هوایی این رژیم به برخی مناطق بقاع لبنان صورت گرفت.

برخی ناظران عقب نشینی ارتش رژیم اسرائیل را ناشی از ترس تل آویو از اقدام احتمالی مبارزان حزب الله در به اسارت گرفتن نیروهای این رژیم در روستای اشغالی الغجر لبنان دانسته اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها