امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64482
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، شرکت‌کنندگان این تظاهرات اعتراضی که در مقابل سفارت آمریکا در ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، شرکت‌کنندگان این تظاهرات اعتراضی که در مقابل سفارت آمریکا در بیشکک برگزار شد، چندین پوستر با محتوای شعارهای ضد غربی به همراه داشتند.

«آمریکا، دست از قرقیزستان بردار!» و «قرقیزستان کشور همجنس‌گراها نه، بلکه سرزمین دلیران است» بخشی از نوشته‌های روی پرچم‌ و پوسترهای دست جمعیت معترض بود.

متعرضان که تعداداشان به حدود 80 نفر می‌رسید، در حضور شمار زیادی از روزنامه‌نگاران و افسران پلیس بیانیه‌هایی را در جهت مخالفت خود با اقدامات سازمان‌های غرب گرا از جمله تلاش آنان برای قانونی کردن همجنسگرایی پخش کردند.

«ژنیش مالداکمت‌اف» رئیس جنبش سیاسی «کالیس» و از سازماندهندگان این تجمع اعتراضی، در سخنانی روابط غیر متعارف که گروه‌های همجنس‌گرا با هدایت و مساعدت مالی حامیان غربی خود در جامعه سنتی قرقیزستان انجام می‌دهند را اقدامی غیرقابل گذشت دانست.

وی تاکید کرده اگر امروز در مقابل چنین رفتارهایی از خود واکنشی نشان ندهیم، فردا به مصیبتی گرفتار خواهیم شد که اکنون دامان اروپا و آمریکا را گرفته است.

وی همچنین ابراز اطمینان کرد، ارزش‌های ملی و سنتی مردم قرقیزستان پاسخگوی نیازهای روحی و روانی بشریت بوده و تلاش غرب تنها به منظور سست کردن بنیان خانواده و نفوذ فرهنگ خود در میان جوامع مختلف است.

وی ادامه داد، قرقیزستان کشوری دموکراتیک است و ما اجازه دخالت بیگانگان را نخواهیم داد.

وی همچنین هشدار داد، چنانچه قدرتی خارجی قصد مداخله سیاسی در امور قرقیزستان را نیز داشته باشد، جوانان این کشور حاضر به مقابله با آن خواهند بود.

وی همچنین از نمایندگان مجلس قرقیزستان درخواست کرد، هرچه سریعتر قانون ممنوعیت همجنسگرایی در قرقیزستان را امضا کنند.

وی در ادامه، مقابله از سیاست‌های غاصبانه آمریکا در محدوده کشورهای عضو جامعه کشورهای همسود از جمله در قرقیزستان را از دیگر اهداف این تجمع عنوان کرد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها