امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64504
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه ورلد ترییبون به نقل از افسران ارتش رژیم اسرائیل نوشت: حزب الله به موشک‌های کروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه ورلد ترییبون به نقل از افسران ارتش رژیم اسرائیل نوشت: حزب الله به موشک‌های کروز پیشرفته روسی دست یافته و آنها را مستقر کرده است.

این منابع افزودند: برد این موشک‌ها 300 کیلومتر است و می‌تواند همه ساحل فلسطین اشغالی در کنار دریای مدیترانه را هدف قرار دهد.

برپایه این گزارش، برخی از افسران نیروی دریایی رژیم اسرائیل گفتند: حزب الله به این سامانه دفاعی ساحلی به نام P-800 را که روسیه به سوریه می فروشد، دست یافته است.

این افسران افزودند: موشک های P-800 نسخه پیشرفته موشک‌های کروز «یاخونت» است.

به نوشته ورلد ترییبون، ایلی شارفیت فرمانده پایگاه دریایی در حیفا واقع در فلسطین اشغالی گفت: این موشک های پیشرفته در دست حزب الله است و ما برای (مقابله با آن) خود را آماده می کنیم.

برپایه این گزارش، برخی مسئولان رژیم اسرائیل گفتند: حزب الله موشک یاخونت را در سال 2013 میلادی یعنی یکسال بعد از آنکه نیروی دریایی سوریه به موشک های P-800 دست یافت، مستقر کردند.

این مسئولان رژیم اسرائیل افزودند: تلاش های اسرائیل برای جلوگیری از ورود هرگونه سلاحی از سوریه به لبنان به طور جزئی موفقیت آمیز بوده است.

ورلد تریبون به نقل از افسران یاد شده نوشت: نیروی دریایی اسرائیل برای خنثی کردن هرگونه تهدید موشکی از جانب حزب الله یا سوریه علیه اسرانیل آموزش می‌بیند و احتمال دارد که حزب الله از یاخونت برای ضربه زدن به تاسیسات گاز اسرائیل در شرق دریای مدیترانه استفاده کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار