امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6451
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۵
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عبدالحمید برکات» معاون رئیس حزب کار و عضو مجلس شورای مصر در مصاحبه با «قدس پرس» گفت که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عبدالحمید برکات» معاون رئیس حزب کار و عضو مجلس شورای مصر در مصاحبه با «قدس پرس» گفت که دوشنبه آینده در نشست شورا طرح مربوط به اخراج سفیر رژیم صهیونیستی از قاهره بررسی خواهد شد.

وی اشاره کرد که اخراج سفیر اسرائیل از قاهره گام نخست در راستای تشدید واکنش‌ها علیه این رژیم است و ما این مسئله را در جریان تجاوز اسرائیل به غزه تجربه کردیم و دیدیم که اسرائیل تنها پس از فراخوانی سفیر مصر از تل‌آویو مجبور به توقف تجاوزات علیه غزه شد و لازم است که تمامی روابط تجاری بین دو طرف نیز قطع شود.

از سوی دیگر دکتر «جمال جبریل» استاد حقوق عمومی و عضو مجلس شورا پیش‌بینی کرد که پیشنهاد تعطیلی سفارت اسرائیل در قاهره و اخراج سفیر از قاهره با موافقت همه اعضای مجلس مواجه شود.

وی بر ضرورت اتخاذ موضع عربی-اسلامی یکپارچه علیه تجاوزات اسرائیل به مقدسات اسلامی در اراضی اشغالی فلسطین تاکید کرد و افزود: وضعیت نابسامان کشورهای عربی و روشن نبودن دیدگاه‌ها باعث شده که دشمن صهیونیستی از این فرصت برای یورش به صحن‌های مسجدالاقصی سوء استفاده کرده و به سوریه تجاوز کند بدون اینکه کشورهای عربی اقدامی بکنند و تنها آن را محکوم کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها