امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64522
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 71
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، «ولید معلم» وزیر خارجه سوریه در دیدار با هماهنگ کننده ویژه مشترک سازمان ملل و سازمان منع تسلیحات شیمیایی، ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، «ولید معلم» وزیر خارجه سوریه در دیدار با هماهنگ کننده ویژه مشترک سازمان ملل و سازمان منع تسلیحات شیمیایی، گفت: با توجه به غیر سیاسی شدن این پرونده و اوضاع امنیتی سوریه، روند اجرای تعهدات در چارچوب زمانی مشخص، نیاز به زمان دارد تا فرآیند نابود سازی این سلاح‌ها تکمیل شود.

دو طرف در این دیدار پیشرفت‌ها در برنامه نابودی سلاح‌های شیمیایی در سوریه و راه‌های ادامه تحکیم همکاری‌های بین دمشق از یک سو و سازمان منع سلاح شیمیایی و سازمان ملل از سوی دیگر را بررسی کردند.

سیگرید کاخ نیز همکاری سوریه و پیشرفت قابل توجه در اجرای برنامه نابودی سلاح‌های شیمیایی این کشور را ستود و گفت: همکاری سوریه به موفقیت کار بازرسان این سازمان در کار خود منجر شد و همکاری سوریه در این زمینه ادامه دارد و موفقیت کامل این ماموریت، در گرو همین همکاری‌هاست.

کاخ تاکید کرده بود که چهارمین محموله سلاح شیمیایی سوریه شامل گاز خردل از این کشور خارج شده است.

کاخ گفت: محموله گاز خردل از خاک سوریه خارج شده و ما از این امر استقبال می‌کنیم زیرا گامی در مسیر نابودی سلاح‌های شیمیایی سوریه است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها