امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64546
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی و خانوادگی با نام «ابدیت» ساخته می‌شود و اولین فیلم فرانسوی زبان این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی و خانوادگی با نام «ابدیت» ساخته می‌شود و اولین فیلم فرانسوی زبان این فیلم‌ساز آسیایی است.

ملانی لورنت، آدری توتو و برنی بجو بازیگران اصلی «ابدیت» هستند و قرار است کلید فیلم‌برداری آن، اوایل فصل تابستان پیش‌رو زده ‌شود.

فیلم‌نامه اقتباسی این درام اجتماعی بر اساس قصه کتاب آلیس فرنی به همین نام نوشته می‌شود. تران آن هونگ این فیلم‌نامه را با همکاری دو فیلم‌نامه نویس فرانسوی می‌نویسد.

مضمون اصلی قصه کتاب درباره مادر شدن و وظایفی است که یک مادر به عهده دارد. این مضمون در دل قصه زندگی سه زن متفاوت، به بحث گذاشته می‌شود.

این زن‌ها در زندگی خود با یک تراژدی روبرو می‌شوند و غم و درد و رنج را در کامل‌ترین شکل آن تجربه می‌کنند. ولی هیچ یک از آن‌ها، در برابر مشکلات و سختی‌ها سر خم نمی‌کنند و اصالت خود را از دست نمی‌دهند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، این اولین بار نیست که تران برای یکی از فیلم‌های خود به سراغ یک متن ادبی رفته و اقتباسی سینمایی از آن ارائه می‌دهد.

او برای آخرین فیلم خود «جنگل نروژی» هم به سراغ قصه کتاب هاروکی ماراکومی نویسنده سرشناس ژاپنی رفت و فیلم خوبی به همین نام ارائه کرد.

«ابدیت» با هزینه تولید 10 میلیون یورویی (14 میلیون دلار) جلوی دوربین خواهد رفت و چند شهر مختلف فرانسه، به عنوان لوکیشن‌‌های اصلی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

شرکت فیلم‌سازی کانال پلاس این فیلم را با همکاری دوشرکت فیلم‌سازی دیگر فرانسه تهیه خواهد کرد. گفته می‌شود برخی از سکانس‌های فیلم هم در لوکزامبورگ و بلژیک فیلم‌برداری خواهد شد.

اگر این اتفاق بیفتد، احتمال زیادی وجود دارد که «ابدیت» تبدیل به یک محصول مشترک اروپایی شود و تهیه‌کنندگان لوکزامبورگی و بلژیکی هم به این پروژه، ملحق شوند.

تران آن‌ هونگ برای اولین فیلم سینمای خود «عطر عنبه سبز» در سال 1993، جایزه دوربین طلایی جشنواره بین‌المللی فیلم کن را دریافت کرد.

این فیلم‌ساز آسیای دور در سال 1995 هم موفق شد برای دیگر محصول ویتنامی خود به نام «دایره»، شیر‌طلایی جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز را از آن خود کند.

«من با باران آمدم» و «اشعه عمودی آفتاب» دو فیلم مطرح دیگر تران ‌آن هونگ هستند، که به زبان ویتنامی ساخته شده‌اند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها