امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64575
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۷
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی پروین در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت پرسپولیس بد نیست، همه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی پروین در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت پرسپولیس بد نیست، همه در حال تلاش هستیم تا پولی را تهیه کنیم تا به این بچه‌ها بگذاریم تا از خجالت آنها که مرد و مردانه در زمین مسابقه حضور یافتند و به عشق پیراهن پرسپولیس بازی می‌کنند در بیاییم.

وی افزود: روز به روز وضعیت من و تیم بهتر می‌شود اما تمام دغدغه ما مسائل مالی است. خدا را شکر با بُردی که مقابل صبا به دست آوردیم. به نظرم 85 درصد شانس قهرمانی داریم که امیدوارم به این خواسته خودمان برسیم.

پروین تاکید کرد: دو اردوی خوب را با نظر علی دایی در ساری و ارمنستان برگزار می‌کنیم تا انشاءالله بچه ها آب و هوایی عوض کنند و محک جدی بخورند. امیدوارم که بتوانیم در سه بازی آینده نیز به عشق این هواداران آنقدر بچه‌ها در زمین بجنگند تا مردم از بازی آنها لذت ببرند. امسال بازیکنان پرسپولیس از جان برای تیم مایه گذاشته‌اند که بارک الله به غیرتشان.

پروین در پاسخ به سوالی که به نظر می رسد وزارت ورزش با ندادن پول به شما آب پاکی را روی دست باشگاه پرسپولیس ریخت گفت: من خیلی وقت پیش گفتم آقا به ما گفتند از پول خبری نیست، خودتان را اذیت نکنید. الان برای وزارت مسئله خصوصی‌سازی از همه چیز مهم‌تر است. مثل اینکه این دفعه کسی زیر قول نمی‌زند و واقعا همه چیز تمام است.

وی افزود: قبلا همه قول می‌دادند و معلوم بود که همه قول‌ها وعده سر خرمن است اما این بار مثل اینکه راستی راستی همه چیز در حال انجام شدن است تا پرسپولیس خصوصی شود. انشاءالله قرار است تا قبل از عید یک مزایده گذاشته شود و بعد از عید هم مزایده دوم گذاشته شود.

پروین تاکید کرد: در نهایت مزایده سوم هم 20 فروردین گذاشته می‌شود و قال قضیه در خصوص خصوصی‌سازی کنده می‌شود. امیدوارم این طلسم بالاخره شکسته شود. البته من اینطور شنیده‌ام حالا شنیدن کی بود مانند دیدن.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما این حرف‌ها را می‌زنیم حالا فردا نروید از 4 نفر جواب بگیرید و آنها را مقابل ما قرار دهید و بگویید پروین قول داد یا نقل قول کرد. ما اینطور شنیده‌ایم و راست و حسینی همه چیز را به شما گفتیم، حالا دیگر همه چیز دست تصمیم آقایان است.

وی در پاسخ به سوالی که قرار است صد در صد سهام واگذار شود یا درصد پایین‌تر گفت: آنطوری که من شنیده‌ام می‌خواهند کل سهام با بدهی‌ را بفروشند. حالا هرچقدر که بدهی دارد. البته مبلغی هم می‌خواهند خودشان در بیاورند، اما به هیچ عنوان این سهام به شخص تعلق نمی‌گیرد. حتما باید شرکتی باشد که دارای خصوصیات لازم باشد.

وی افزود: اگر پیشکسوتان بتوانند به نظرم حقشان است که اول این سهام را بگیرند. اگر در توان بچه‌ها است چه بهتر که این سهام به پیشکسوتان برسد. اگر هم نشد راست و حسینی می‌گوییم آقا ما نمی‌توانیم، تحویل فرد دیگری بدهید.

پروین در پاسخ به سوال دیگری که آیا قیمتی برای این سهام مشخص شده یا خیر تاکید کرد: من در جریان نیستم که چقدر مبلغ سهام است اما باید قبول کنیم عده‌ای پیشکسوتان نمی‌توانند پول بیاورند بنده خداها دستشان به دهنشان نمی‌رسد اما برخی‌ها رفقایی دارند که سرمایه‌دارند ولی هنوز قیمتی اعلام نشده. باید قیمت اعلام شود و ما هم دو دوتا، چهارتا کنیم تا ببینیم می‌توانیم وارد گود شویم یا خیر. اگر در توان بود با قدرت رو به جلو می‌آییم اگر هم نبود همه چیز دست خداست.

وی افزود: اگر قرار شد رو به جلو برویم جلسه ای را با بر و بچه ها بزرگ پرسپولیس می‌گذاریم اگر توانستیم قوی‌تر جلو می‌رویم در غیر این صورت صبر می کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.. ما باید ببینیم مبلغ پیشنهادی چقدر است از پس ماجرا بر خواهیم آمد یا خیر.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگری که اگر این تیم به دست کسان دیگری بیفتد مشکلی برای شماها ایجاد نمی‌‌شود گفت: این دیگر به ما مربوط نمی‌شود ما اگر نتوانیم از پس ماجرا بر بیاییم باید برویم کنار و فقط مجبوریم در کنار این پیشکسوتان تمرین کنیم و فوتبال بازی کنیم. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. انشاءالله این هفته آنطوری که ما شنیده‌ایم قرار است یک سری کارها انجام شود. من نمی‌دانم آیا این قول‌ها عملی می‌شود یا خیر اما راستش را بخواهید فکر کنم 99 درصد این بار همه چیز جدی است و فکر کنم صد در صد خبرهایی باشد.

وی افزود: من نمی‌دانم قیمتی که برای پرسپولیس در نظر گرفته‌اند گران‌تر از استقلال است یا خیر. شما اگر می دانید به ما بگویید. راستش را بخواهید من اطلاعی ندارم. واقعیت را نمی‌دانم که بخواهم درباره آن حرفی بزنم. به نظرم صد میلیارد در خصوص پرسپولیس بیشتر صدق می‌کند البته من درست نمی‌دانم این نظرات دست خود آقایان است و هیچ کس الان اطلاع ندارد. اگر الان هر کس حرفی بزند فقط نظر خود را داده اما هیچ کس از اصل ماجرا خبری ندارد. حالا باید بنشینیم ببینیم کی همه چیز را اعلام می‌کنند.

پروین درباره اتفاقاتی که برای سعید شیرینی افتاده است نیز گفت: تمام کنید دیگر. انشاءالله این بنده خدا هم 4_5 روز دیگر از مرخصی برمی‌گردد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بازی تیم پیشکسوتان پرسپولیس و رسانه ورزش نیز گفت: بازی خوبی بود اما متاسفانه بچه‌های ما پس از بازی با پیشکسوتان آث میلان کمی همه چیز را ول کرده‌اند و شکم هایشان دو برابر شده و این اصلا خوب نیست. بچه‌ها باید بیشتر به خود برسند چون سن و سال بالا گول‌ زننده است اما خوشبختانه بازی خوبی بود و بازی عادل را دیدم، این عادل فردوسی پور هم آنقدر که می‌گویند بد بازی نمی‌کند. آمده بودیم تا در دیدار دوستانه مچش را بگیریم اما بد بازی نکرد. من به بچه‌های رسانه تبریک می‌گویم که اینطور قشنگ دور هم جمع می‌شوند و به یاد دوستان خودشان کار خیر انجام می‌دهند. این جور کارها در ورزش ما همیشه دچار ضعف است که به نظرم با کار خبرنگاران شاید کسان دیگر هم بیشتر وارد این گونه کارهای زیبا شوند. مطمئن باشید این کار خبرنگاران هیچ وقت از یاد کامیار سعادت پاک نمی‌شود چون او هم عکاسی بامعرفت و عاشق حرفه خود است.
پروین در مورد شیرین‌ترین خاطرات خود از گلزنی‌هایش نیز گفت: اگر اشتباه نکرده باشم 21 خرداد سال 1355 گل خوبی به کویت زدم که به دلم چسبید. یک گل هم به هما زدم در روزی که یک بر صفر بازی را عقب بودیم. آن گل را در دقیقه 92 زدم و هیچ وقت یادم نمی‌رود. باور کنید دیگر یادم نیست که چه گل‌هایی زدم اگر شما خبرنگاران یادتان است یک کمی از آنها تعریف کنید. البته یک گل‌هایی هم به نفت و اکباتان زدم که به نظرم هر 108 گلی که زدم یک طوری علی پروینی و قشنگ بود.

وی افزود: درست است 108 گل زدم اما از من بزرگتر هم در این پرسپولیس است. به من نگویید بزرگ پرسپولیس کسانی هستند که بیشتر از من برای این پیراهن جنگیده‌اند. من یکی از کوچک‌ترین فوتبالیست‌های این مملکت و پرسپولیس هستم و مخلص همه بزرگ‌تر‌ها.

پروین درباره پاسخ به سوالی که قشنگ‌ترین گل امسال لیگ برتر چه گلی بود گفت: پاس دانشگاهی پیام صادقیان به محمدرضا خلعتبری و ضربه‌ای که باعث شد مقابل ملوان با گل خلعتبری به 3 امتیاز برسیم، واقعا قشنگ بود چون فوتبال مدرسه‌ای را بچه ها به نمایش گذاشتند. جفت بازی‌ها خیلی خوب بودند اما در مورد بهترین بازیکن امسال جوابی ندارم. همه بازیکنان مملکت ما خوب و بزرگ هستند. انشاءالله همه بتوانند یک روز لباس مقدس تیم ملی را بپوشند. مطمئن باشید بازیکنی که خوب است همیشه به حقش یعنی پیراهن تیم ملی می‌رسد.

پروین در مورد علی کریمی نیز گفت: لیست آقای کی‌روش را دیدم، اما به نظرم در تیم ملی جای جادوگر در آن خالی بود. علی کریمی می‌توانست در لیست کی‌روش جا داشته باشد.کریمی را من دوست دارم. مثل همه ایرانی‌ها با بازی‌ای که در حال حاضر کریمی انجام می‌دهد نشان داده که هنوز هم بلد است که چطور فوت و فن فوتبال را نشان دهد. در جام جهانی 2014 برزیل می تواند تقابل علی کریمی و مسی قشنگ باشد و اگر به این بازیکن با تجربه میدان داده شود، قادر خواهد بود توانایی هایش را نشان دهد.  البته ما هم 7 تا ستاره خوب داریم که آقای دایی آنها را تحویل تیم ملی داده که به نظرم خیلی از مشکلات کی‌روش با این 7 بچه حل می‌شود.

وی درباره خرید‌های نوروزی خودش نیز گفت: راستش را بخواهید اصلا علاقه‌ای به کت و شلوار ندارم و اصلا دنبال کت و شلوار نمی‌روم..

پروین در پایان یادآور شد: البته باید این را هم عنوان کنم هیچ وقت گل مرحوم سیروس قایقران را فراموش نمی‌کنم که 14 مهر 90 در پکن وارد دروازه حریف کرد. ما به فینال رفتیم اما قهرمان شدیم. سیروس به نظرم یک استاد بسیار خوب بود و همیشه یاد این بچه بامعرفت و خوش‌اخلاق فوتبال کشورمان هستم.

سیروس در قلب من جا داشت و همیشه به یاد او می‌افتم حسرت می‌خورم که چرا زود از بین ما رفت. یک بار ندیدم به او حرفی بزنم سرش را بالا بگیرد و در چشمان من نگاه کند. سیروس همیشه پهلوان بود و انشاءالله خدا رحمتش کند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار