امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64616
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 70
به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی، علاالدین سادات رسول گفت : در پی خروج نام 11 تن از مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ...

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی، علاالدین سادات رسول گفت : در پی خروج نام 11 تن از مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از لیست تحریم های یکجانبه اتحادیه اروپا که به موجب حکم دیوان دادگستری اروپا صادر شد و پس از گذشت فرجه قانونی و عدم تجدیدنظر خواهی نسبت به حکم صادره ، این حکم قطعیت یافته است.

وی تاکید کرد : براساس حکم صادره این حق برای افراد خارج شده از لیست تحریم ها محفوظ خواهد بود که نسبت به جبران خسارات وارده اعم از مادی و معنوی و همچنین هزینه های حقوقی مترتبه ناشی از اتهامات بی اساس مطروحه، اقامه دعوی کنند.

مدیر دفتر حقوقی و دعاوی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران همچنین افزود : امیدوار هستیم که اتحادیه اروپا در شرایط رو به بهبود فرآیند مربوط به مذاکرات در حال انجام ژنو ، از وارد کردن مجدد اسامی مدیران گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم ها خودداری کند، چرا که چنین اقدامی قطعا توجیه حقوقی و قانونی نخواهد داشت.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها