امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6462
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۸
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با صدور سومین اطلاعیه خود، نحوه اعتراض ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با صدور سومین اطلاعیه خود، نحوه اعتراض داوطلبان ردصلاحیت‌شده‌ توسط هیئت‌های اجرایی به هیئت‌های نظارت را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته، به شرح ذیل است:

«شوراهای‌ شهر و شهرداران‌ سراسر کشور باید امانتدار رأی‌، اعتماد، محیط زندگی‌ و اخلاق‌ و فرهنگ‌ مردم‌ باشند - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی».

بسم‌الله الرحمن الرحیم

با توجه به اتمام مهلت رسیدگی هیئت‌های اجرایی به سوابق داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا، به اطلاع کلیه داوطلبان می‌رساند کسانی که صلاحیت آنها مورد تأیید قرار نگرفته، از تاریخ ابلاغ کتبی مراتب ردصلاحیت توسط فرمانداری یا بخشداری به آنها، به استناد تبصره 1 ماده 50 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراها اسلامی کشور، چهار روز مهلت دارند اعتراض خود را به هیئت‌های عالی نظارت استان یا شهرستان تسلیم کنند تا هیئت‌‌های مذکور در مهلت قانونی نسبت به بررسی سوابق اقدام و نتیجه را اعلام نمایند.

خاطر نشان می‌سازد بررسی صلاحیت‌ها بر اساس مُرِّ قانون صورت می‌گیرد و داوطلبان در صورت بروز هرگونه ابهام، می‌توانند مراتب را از طریق هیئت‌های عالی نظارت در استان‌ها یا هیئت‌ مرکزی نظارت پیگیری کنند.

امید است با تکیه بر قانون و پرهیز از پیگیری شایعات شاهد رقابتی حماسی جهت خدمت‌گزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها