امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64621
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 38
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سرنوشت نوراحمد نیکبخت وابسته اداری سفارت جمهوری اسلامی ایران در صنعا که سی‌ام تیر ماه توسط افراد ناشناس در مسیر منزل به محل سفارت ربوده شد، با بیان اینکه جدیدترین اخبار حاکی از سلامت کامل آقای نیکبخت است، گفت: به آزادی دیپلمات ایرانی امیدوار و خوشبین هستیم.

وی با بیان اینکه تلاش‌های فشرده و جدی برای آزادی این دیپلمات ایرانی ادامه دارد، افزود: دولت یمن نیز در این راستا تلاش‌های مؤثری را انجام داده است.

معاون وزیر خارجه کشورمان در خصوص آخرین پیگیری‌ها درباره عاملان ترور شهید ابوالقاسم اسدی دیپلمات ایرانی در یمن، با بیان اینکه منتظر اعلام نتیجه از سوی کمیته ذیربط ایرانی و یمنی هستیم،‌ اظهار داشت: سرنخ‌های مهمی در این زمینه به دست آمده که به موقع اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس امیرعبداللهیان توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نکرد.

شهید ابوالقاسم اسدی رایزن اقتصادی سفارت ایران در صنعا 28 دی ماه سال جاری توسط یک گروه تروریستی در یمن مورد حمله قرار گرفت و به شهادت رسید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها