امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64633
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۹
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، رحیم احمدی‌روشن شب گذشته در همایش ایثار، جهاد و شهادت در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، رحیم احمدی‌روشن شب گذشته در همایش ایثار، جهاد و شهادت در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار داشت: افرادی که در جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند به عهد و پیمان خود با خدا وفا کردند.

وی با بیان این‌که گروهی دیگر در انتظار عمل به عهد و پیمان خود با خدا هستند، تصریح کرد: این افراد کسانی بودند که جهان را برای استکبار جهانی تنگ کرده بودند.

پدر شهید احمدی‌روشن با بیان این‌که دشمن نبود آنها را مرحمی بر زخم دل تیره خود می‌دانست، اذعان داشت: این افراد مانند علی‌محمدی، رضایی‌نژاد و احمدی‌روشن بودند.

احمدی‌‌روشن با اشاره به وظیفه زینب‌گونه خود افزود: ما باید شرح دهیم چگونه یک شهید مورد لطف واقع می‌شود.

وی احترام بیش از حد شهید احمدی‌روشن به پدر و مادر را یکی از خصوصیات بارز او دانست و یادآور شد: باید برای ما روشن شود در هر سن و سالی که باشیم فرزندان پدران و مادران خود هستیم.

پدر شهید احمدی‌روشن ادامه داد: با دعای پدر و مادر است که انسان به موفقیت دست پیدا می‌کند.

احمدی‌روشن با بیان این‌که ولایت‌مداری را باید از شهدا بیاموزیم، متذکر شد: آنها ولایت‌مداری را در عمل ثابت کردند.

وی با بیان این‌که شهید به ما درس زندگی کردن می‌آموزد، اضافه کرد: گزینه‌های روی میز ما شهدا و اقتدار ملت ایران است.

پدر شهید احمدی‌روشن خاطرنشان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اگر می‌دانست می‌تواند بر ایران غلبه کند، لحظه‌ای درنگ نمی‌کرد.

انتهای پیام/69010/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار