امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64638
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۹
تعداد بازدید: 116
قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از نامه نمایندگان این استان به رئیس‌جمهور خبر داد.
 
وی درباره جزئیات این نامه گفت: پس از بارش برف سنگین و همچنین تبعات این بارش شاهد رفع بحران در استان بودیم اما اگر دقت نکنیم بحران دومی نیز در راه خواهد بود.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران افزود: اگر مردم نتوانند خانه‌ها، باغ و مزارع خود را مرمت و تعمیر نکنند دچار مشکلات عدیده‌ای خواهند شد، به همین دلیل باید از هم‌اکنون برای رفع مشکلات آنها کوشید.
 
براساس این گزارش، متن نامه مجمع نمایندگان استان مازندران به شرح زیر است:
 
جناب اقای دکتر روحانی
 
ریاست محترم جمهوری اسلامی یران
  باسلام
 
احتراما معروض می‌دارد خسارات ناشی از برف سنگین در غرب مازندران بعد از گذشت بیش از سه هفته هیچگونه نشانه‌ای از حمایت دولت در خصوص جبران خسارت نزد مردم نداشته است و اخبار دریافتی نیز حکایت از تصمیماتی دارد که به هیچ‌وجه قابل دفاع در مقابل حجم خسارت وارده نمی‌باشد.
 
ادامه این روند ضمن ارتقاء سطح بی‌اعتمادی به وعده مسئولین احتمال بروز ناهنجاری‌های اجتماعی و اقتصادی و سیاسی را به همراه خواهد داشت لذا درخواست داریم دستور فرمایید در این خصوص ضمن واقع‌نگری موضوع جبران خسارت از جهت منابع مورد نظر و تسریع و تسهیل در پرداخت‌ها اقدام مناسب فوری معمول گردد.
 
عزت‌الله یوسفیان‌ملا
 
شمس‌الله شریعت‌نژاد
  سیدهادی حسینی
 
حسین نیاز آذری  
سیدرمضان شجاعی‌کیاسری
 
قاسم احمدی لاشکی  
علی‌اکبر ناصری
 
علی مقیمی  
عبدالوحید فیاضی
 
مقداد نجف‌نژاد
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها