امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64650
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۹
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی با اشاره به اهمیت سیاست‌های ابلاغی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی با اشاره به اهمیت سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و لزوم نگاه فراگیر و همت جهادی و ملی در اجرای آن گفت: سیاست‌های ابلاغی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نقشه راه تحقق اقتصاد اسلامی برخاسته از اسلام ناب محمدی (ص) است و مهم ترین ویژگی این اقتصاد، پیشرفت همراه با عدالت و درون‌زا و برون گرا بودن است.

وی افزود: در تبیین درون زا و برون گرا بودن اقتصاد مقاومتی می توان گفت درون زا به این معنا است که فکر ایرانی، علم و فن آوری ایرانی، کارآفرینی ایرانی، مواد اولیه‌ی معادن ایرانی و کشاورزی، دامپروری و صنعت ایران ساخت قدرت داخلی در زمینه اقتصاد را با هم بسازند.

سرلشکر فیروزآبادی در خصوص ویژگی برون گرا بودن اقتصاد مقاومتی گفت: تأکید بر برون‌گرا بودن این اقتصاد نیز از این جهت است که نیاز بازار جهانی به کمک پیشرفت کشورهای اسلامی و تعامل کشورهای مستقل را دنبال می کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه "اقتصاد مقاومی همان گونه که به سران سه قوه ابلاغ شد، همه آحاد ایرانیان در داخل و خارج از کشور را به همت و تلاش و کارآفرینی و سرمایه گذاری برای اعتلای ایران دعوت می کند" تصریح کرد: عدالت، خمیرمایه‌ی اصلی تمامی این فعالیت‌ها و گام به گام این نقشه است و در واقع این دفاع مقدس دیگری است که در برابر تهاجم همه جانبه استکبار آغاز شده است.

فیروزآبادی در پایان تأکید کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر عزیز انقلاب اسلامی ابلاغ شده است، نردبان پیمودن بام چشم انداز کشور بوده و سرافرازی و سربلندی در عرصه این دفاع مقدس، الهام از خون مقدس شهیدان و روح بزرگ امام امت (ره) و توسل به ائمه طاهرین علیهم السلام و کتاب مجید الهی را می‌طلبد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار