امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64651
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۹
تعداد بازدید: 59
ابوالفضل شفیعی دبیر واحد آموزش اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

ابوالفضل شفیعی دبیر واحد آموزش اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: جمهوری اسلامی هر چند در این مدت دچار بالا و پایین سیاسی شد ولی به برکت رهبری فقیه و عادل از آرمان‌های امام و شهدا منحرف نشد و نخواهد شد.

وی افزود: به تازگی افاضاتی از گوشه و کنار مبنی بر تصمیمات برنامه‌های سیاسی برای دو سال آینده کشور به گوش می‌رسد که این موضوع در جراید وابسته نیز منتشر شده است. البته فعالیت سیاسی و قانونی در کشور آزاد است. ولی باید در چارچوب قوانین و به صلاح مردم باشد.

شفیعی اظهار داشت: نیاز حال حاضر کشور استحکام ساخت درونی است که این مسئله از تجلی‌گاه‌های اقتصاد به شمار می‌رود و اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: به برکت حضور دانشمندان کشور آماده جهش دوبار در خدمت رسانی به مردم هستیم اما در کنار این اتفاقات افاضاتی به گوش می‌رسد که نشان می‌دهد برخی برخلاف صحبت‌های مقام معظم رهبری برنامه‌ریزی کرده‌اند این افراد همان کاسبان اختلاف بین مردم با مردم و مردم با سیاسیون هستند که شاگردان خوبی نیز برای انگلیس بودند و دوباره می‌خواهند عرض اندام کنند.

دبیر واحد آموزش اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان عنوان کرد: کسانی که محکوم امنیتی بوده‌اند و پرونده اقتصادی آنها هنوز مفتوح است حق ندارند در مورد مسائل مملکت صحبت کنند. این حرف‌های آنان نشان از بی‌اهمیتی مردم به آنها دارد.

وی افزود: اینها آمده‌اند تا حکومت کنند و زمانی که قاعده بازی به نفع‌شان نیست صحبت‌هایی برخلاف سخنان رهبری دارند.

وی گفت: بیداری دانشجویی حرکت کاسبان اختلاف را دنبال می‌کند زیرا اینها منافع خود را در اختلاف مجلس و دولت می‌دیدند ولی حالا به دنبال تشکیل مجلس هماهنگ با دولت هستند در حالی که باید بدانند در جمهوری اسلامی هر گروه سیاسی که به ضرر مردم کار کرده است مردم متوجه شده‌اند.

وی افزود: مردم در راهپیمایی 22 بهمن اثبات کردند که پیام مقام معظم رهبری را درک کرده‌اند ولی کاسبان اختلاف حتی برای رای آحاد مردم نیز کیسه دوخته‌اند.

به گفته وی کاسبان اختلاف پیام انقلاب را هم دریافت نکرده‌اند و بیداری دانشجویی به آنها هشدار می‌دهد که از گذشتگان خود عبرت بگیرند.

وی با بیان اینکه مجموعه دولت باید حواس شان به این افراد باشد، گفت: برخی خود را به عنوان دوست دولت به مردم معرفی می‌کنند ولی دولت باید بداند منتقد دانا بهترین دوست است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها