امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۰۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64679
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
پرویز نوروزی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به خصوصیات فرهاد ...

پرویز نوروزی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به خصوصیات فرهاد رهبر رئیس پیشین این دانشگاه گفت:‌ فرهاد رهبر فرد اعتدال‌گرایی بود که در زمان وی دانشگاه تهران جو آرامی داشت.

وی افزود: در زمان فرهاد رهبر درگیری سیاسی در دانشگاه وجود نداشت و وی از نظر مدیریتی و اجرای اعتدال کارنامه موفقی داشت.

نوروزی در رابطه با خصوصیات رئیس آینده دانشگاه تهران گفت:‌ دانشگاه تهران دانشگاه مادر است و ما انتظار داریم پژوهش و آموزش در این دانشگاه در اولویت مسائل باشد و رئیس دانشگاه به مسائل جناحی و سیاسی نپردازد.

نوروزی عنوان کرد:‌ تحولات پژوهشی و آموزشی در دانشگاه تهران می‌تواند به صورت الگو برای دانشگاه‌های دیگر مطرح باشد و اگر پژوهش و آموزش در اولویت دانشگاه تهران قرار بگیرد کشور نیز روبه‌ بهبود و پیشرفت می‌رود.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ادامه داد: رسیدگی به شرایط مالی اساتید و خرید تجهیزات آزمایشگاهی نیز از انتظارات اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران است که رئیس آینده این دانشگاه باید با جذب بودجه دانشگاه را از نظر مالی بهبود بخشد زیرا در حال حاضر دانشگاه تهران از نظر مالی جزو دانشگاه‌های محروم است و بدهی زیادی دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها