امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64686
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
فرهاد بشیری، نماینده پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

فرهاد بشیری، نماینده پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص میزان موفقیت آموزش و پرورش در احیای امور تربیتی اظهار داشت: آنچه مهم است اینکه ابزارها و وسایل تربیتی هم در کنار سایر مسائل بنا بر اقتضای زمان‌ها متفاوت‌ می‌شود.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است اینکه به نظر می‌رسد مسئولان آموزش و پرورش ضرورت دارد تا از شیوه‌های بدیع و تازه در مسائل تربیتی استفاده کنند تا بتوانند از داشته‌ها و امکانات فرهنگی کشور به خوبی برای تربیت دانش‌آموزان استفاده کنند.

بشیری افزود: به نظر می‌رسد امور تربیتی نیاز به کارهای بیشتری دارد و با توجه به شأن و جایگاهی که دارد به برنامه‌های دقیق‌تر و کارشناسانه‌تری در ارتباط با امور تربیتی در وزارت آموزش و پرورش نیاز است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کارهای تربیتی باید به روز رسانی شود، گفت: آموزش و پرورش باید از شیوه های سنتی و قدیمی فاصله گیرد و کارهای جدید را ارائه دهد تا مورد علاقه دانش‌آموزان قرار گیرد مثل سیستم مجازی که می توان بسیاری از پیام‌های تربیتی را در قالب بلوتوث و امکانات مجازی تهیه کرده و در اختیار دانش‌آموزان قرار دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها