امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64688
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی در بازدید از نوجین از توابع شهرستان فراشبند در استان ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی در بازدید از نوجین از توابع شهرستان فراشبند در استان فارس گفت: در فرصت کمتر از 8 ماه از آغاز به کار دولت یازدهم ،تلاش های شبانه روزی بسیاری برای مهار تورم و بیکاری صورت گرفته است.

وی افزود: دولت با همت شما و تکیه بر سرمایه های داخلی برای ایجاد اشتغال و رفع مشکلات موجود تمام سعی‌ خود را به کارگرفته است.

هاشمی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مردم نوجین گفت: باید امیدوار باشید و با بهره‌گیری از انرژی سرشار جوانی،درس بخوانید و از فکر و بازوی خود برای ایجاد کار استفاده کنید.

وی افزود: قبول دارم که دولت باید نهایت تلاشش را در این خصوص به کارگیرد اما باید زمان داد تا چرخ های اقتصادی کشور به حرکت دربیاید.

هاشمی با اشاره به برخی مشکلات حوزه بهداشت و درمان کشور ،افزود: کمبود پزشک متخصص و پرستار در برخی بیمارستانها کاستی هایی را در ارائه خدمات ایجاد کرده است که امیدواریم با پیگیری مسئولان مرتفع شوند.

وزیر بهداشت با اشاره به مطالبات عقب افتاده برخی پزشکان،ماماها و پرستاران در مراکز بهداشتی – درمانی گفت: کادر بهداشتی – درمانی مطالباتی دارند و تلاش می‌شود این معوقات در کمترین زمان ممکن پرداخت شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها