امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64689
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات در حاشیه سفر استانی رئیس قوه قضاییه به کرمانشاه در جمع خبرنگاران درباره لیست ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات در حاشیه سفر استانی رئیس قوه قضاییه به کرمانشاه در جمع خبرنگاران درباره لیست ارائه شده از سوی دادگاه انتظامی قضات برای رد صلاحیت برخی نامزدهای انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای مرکز اظهار داشت: لیستی که ارائه شده بود، قطعی بود اما 29 نفر مانده بودند که پرونده آنها رسیدگی نشده بود.

وی با بیان اینکه بررسی ها درباره این افراد هم انجام شده است و قرار بود روز چهارشنبه نتایج اعلام شود، درباره دلایل ردصلاحیت برخی افراد گفت: اطلاعی از دلایل رد صلاحیت ندارم چون این کار در شعبه مربوطه صورت گرفته است و بنده بی اطلاع هستم.

نیری درباره اینکه آیا پس از اعلام اسامی افراد متخلف و انفصال قبلی آنها از قوه قضاییه در نوبت قبلی، آیا باز هم افرادی از دستگاه قضایی منفصل شده اند خاطرنشان کرد: مگر می شود که از اینگونه افراد نداشته باشیم؟ این دادگاه همیشه هست و مسائل را بررسی می کند و اگر موارد مهمی باشد اعلام می کنیم.

رئیس دادگاه انتظامی قضات درباره اینکه بیشترین شکایات از قضات مربوط به چه مواردی است گفت: کیفیت رسیدگی به پرونده یکی از موارد است.

وی گفت: ممکن است قضات دقت در رسیدگی نداشته باشند یا استعلام و ابلاغ صورت نگرفته باشد یا همچنین ضوابط لازم را اجرا نکرده باشند. اینها 99 درصد شکایات را به خود اختصاص می دهند اما این موارد موجب انفصال از خدمت نمی شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها