امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64691
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندانها در حاشیه سفر آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه به کرمانشاه در جمع ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندانها در حاشیه سفر آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه به کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعداد محکومان مشمول عفو به مناسبت عید نوروز هنوز مشخص نیست.

وی تصریح کرد: ما لیست افرادی که می توانند مشمول عفو شوند را به رئیس قوه قضاییه ارائه کرده ایم و در حال حاضر منتظر تصمیم ایشان هستیم.

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور تصریح کرد در این نوبت، عفو محکومان به صورت موردی و اسمی خواهد بود و عفو کلی وجود ندارد.

اسماعیلی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا محکومان امنیتی نیز در این نوبت مشمول عفو می شوند یا خیر؟ گفت: از همه گروه های جرایم در عفوهای موردی این نوبت وجود دارد.

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور همچنین در خصوص اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: دستور العمل اعطای مرخصی به زندانیان، تهیه و به رییس قوه قضاییه پیشنهاد شده و منتظر اظهارنظرشان هستیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها