امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64698
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی در سفر به استان کرمانشاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی در سفر به استان کرمانشاه با حضور در جمع سردفتران اسناد رسمی و ازدواج و طلاق این استان با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و تغییر انتظارات متقاضیان گفت: ما امروز نیازمند تحول جدی در ارائه خدمات به شهروندان هستیم و این امر با استفاده از فناوری‌های نوین و گذر از شیوه‌های سنتی میسر خواهد شد.

معاون قوه قضائیه با بیان اینکه ارتقاء جایگاه سردفتری در گرو افزایش اعتماد عمومی و ارتقاء رضایتمندی متقاضیان است، تصریح کرد: یکی از راه‌های کسب این اعتماد اصلاح فرآیندها و افزایش سرعت و صحت در ارائه خدمات به مراجعان است.

وی افزود: ما باید فرآیندهای زائد را حذف و شیوه‌های اصلاح شده را با اتکا به فناوری‌های جدید جایگزین کنیم.

تویسرکانی تصریح کرد: حذف اوراق بهادار یکی از مهمترین اقداماتی است که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در همین راستا انجام داده است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روند مناسب انجام امور در سامانه ثبت الکترونیک اسناد ادامه داد: ثبت الکترونیک اسناد رسمی یکی از امور مهمی بود که امسال توانستیم آن را اجرایی کنیم، این طرح آثار ملی بسیار ارزشمندی در حوزه شفاف سازی و تسریع و تسهیل امور مراجعان ایفا کرده و در آینده آثار مثبت آن بیش از پیش نمایان خواهد شد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر تسریع در شکل‌گیری کانون سردفتران اسناد رسمی استان کرمانشاه تأکید کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها