امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6470
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۸
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد کولیوند رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای سراسر کشور اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد کولیوند رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای سراسر کشور اظهار داشت: هیئت‌های عالی و مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، هنوز هیچ اقدامی در جهت رد یا تأیید صلاحیت داوطلبان انجام نداده‌اند.

وی با بیان اینکه امور مرتبط با تأیید یا ردصلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها تاکنون در هیئت‌های اجرایی دنبال شده، تأکید کرد:‌ رسیدگی به صلاحیت داوطلبان توسط معتمدان دولت از جمله بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام شده و پرونده‌ها از امروز در اختیار هیئت‌های نظارت در سراسر کشور قرار گرفته تا امور مرتبط رسیدگی و ابلاغ شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: پیش‌بینی‌های صورت گرفته درباره ردصلاحیت برخی داوطلبان جوسازی رسانه‌ای است و تاکنون هیچ‌گونه شکایتی از سوی فرد یا تشکل خاصی به این هیئت اعلام نشده است.

کولیوند در عین حال تصریح کرد که توجه به این نکته ضروری است و داوطلبان باید مطلع باشند که ملاک ابلاغ به نامزدها، صرفا فرمانداری‌ها یا بخشداری‌ها هستند و دعوت هیچ ارگان یا نهادی به جز مراجع ذیصلاح قانونی نیست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار