امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64707
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه نخستین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران با حضور معاونان شهردار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه نخستین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران با حضور معاونان شهردار پایتخت و رئیس سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برگزار شد.

در این مراسم مصطفی منتظرالمهدی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران، گفت: برگزاری این المپیاد در راستای گسترش نشاط و سلامتی در میان بازنشستگان شهرداری تهران بود تا آنها در دوران بازنشستگی، احساس کسلی و خستگی نداشته باشند.

وی تأکید کرد: باید به این نکته توجه داشت که برگزاری چنین برنامه‌هایی موجب می‌شود تا هزینه‌های درمان کاهش یافته و در مسیر سلامتی و تندرستی بازنشستگان هزینه شود.

همچنین محمد هادی ایازی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران طی سخنانی در مراسم اختتامیه این المپیاد، ابراز داشت: بدون شک، استقبال چشمگیر بازنشستگان از نخستین المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران، وظیفه ما را در خدمت رسانی برای این عزیزان سنگین‌تر می‌کند.

سخنگوی شهرداری تهران تصریح کرد: امید داریم در سال آتی علاوه بر آنکه تمام مجموعه‌های شهرداری به صورت رایگان در اختیار بازنشستگان قرار گیرد، شاهد اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برای بازنشستگان باشیم و در این راه، شهرداری تهران از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در این مراسم از نفرات برتر نخستین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان شهرداری تهران تقدیر شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها