امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64711
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
محسن نظافتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: در دوره جدید اعزام‌ها که از اواخر اسفند آغاز می‌شود و ایام نوروز را نیز در بر می‌گیرد قیمت‌ها در ...

محسن نظافتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: در دوره جدید اعزام‌ها که از اواخر اسفند آغاز می‌شود و ایام نوروز را نیز در بر می‌گیرد قیمت‌ها در حدود 130 تا 150 هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: علت افزایش قیمت‌ها به دلیل نبود تخصیص ارز مبادله‌ای از سوی بانک مرکزی برای زائران عتبات عالیات است بنابراین تمام هزینه‌ها در دوره جدید اعزام‌ها باید با ارز آزاد محاسبه شود.

نظافتی تصریح کرد: خوشبختانه ثبت‌نام‌ها طبق روال خود در حال انجام است و با توجه به تقاضاهای زیادی که برای اعزام به عتبات عالیات در این ایام وجود داشت اولویت‌بندی‌ها باعث شد تا از ازدحام متقاضیان در دفاتر خدمات زیارتی جلوگیری شود.

وی افزود: ارز همراه زائران همچنان مانند دوره‌های قبل که 200 دلار است و در دوره جدید اعزام‌ها نیز به زائران تعلق می‌گیرد.

وی افزود: افرادی که در ثبت‌نام‌ها شرکت می‌کنند و اولویت آنها مشخص می‌شود و به آنها کد رهگیری داده می‌شود اگر تا 72 ساعت برای تکمیل ثبت‌نام خود اقدام نکنند سیستم به صورت خودکار اسامی آنها را حذف می‌کند.

وی ادامه داد: افرادی نیز که تمایل داشته باشند فیش‌های خود را به هر دلیلی جابجا کنند باید مرحله اول ثبت‌نام خود را انجام دهند و در فرصت دیگری برای نقل و انتقال اقدام کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها