امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64742
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به هند سفر کرده در ادامه دیدار با مقامات هندی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به هند سفر کرده در ادامه دیدار با مقامات هندی بعدازظهر امروز (جمعه) با شیو شانکر منون مشاور امنیت ملی نخست‌وزیر هند دیدار و موضوعات مهم روابط دوجانبه و مسائل منطقه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار ضمن اشاره به روابط گسترده دو کشور در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به ویژه با توجه به ارتباطات تاریخی و مردمی دو کشور، بر ضرورت ارتقاء هر چه بیشتر مناسبات فیمابین تاکید کرد.

همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های اقتصادی، تجاری و موضوعات گمرکی، حمل و نقل و دیگر موارد مورد علاقه طرفین، از دیگر موضوعات مورد تبادل نظر ظریف و شانکر منون در این دیدار بود.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار راه‌های تسریع همکاری‌های فیمابین و رفع موانع موجود را نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

شانکر منون مشاور امنیت ملی نخست‌وزیر هند نیز در این دیدار ضمن با اهمیت خواندن روابط دو کشور، آمادگی هند برای گسترش همکاری های فیمابین در حوزه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و در زمینه رفع موانع در روابط دو کشور و فراهم شدن زمینه توسعه همکاری‌ها قول مساعد داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها