امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64743
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، رادیو اسرائیل امروز جمعه اعلام کرد که از سرگیری مذاکرات طرف های فلسطینی و اسرائیل با توافق بر سر طرح ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، رادیو اسرائیل امروز جمعه اعلام کرد که از سرگیری مذاکرات طرف های فلسطینی و اسرائیل با توافق بر سر طرح جان کری، وزیر خارجه آمریکا در ارتباط است و این در حالی است که اختلاف نظرهای بزرگ بین کری و عباس بر سر این طرح از جمله موضوعات قدس، یهودیت اسرائیل و سرنوشت دره اردن ادامه دارد.

رادیو اسرائیل به نقل از منابع فلسطینی اعلام کرد که جان کری اخیرا بر سر طرح پیشنهادی خود با صائب عریقات مذاکره کننده ارشد تشکیلات خودگردان مشاجره لفظی و بحث و جدل شدیدی داشته به گونه ای که طرف فلسطینی بر موضع خود در مخالفت با تمدید مذاکرات در مهلت معین خود در آخر آوریل آتی پافشاری می کند.

در همین راستا جان کری شب گذشته با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان تماس تلفنی برقرار کرده و با وی درباره تحولات روند سازش و سفر پیش بینی شده عباس به واشنگتن در هفدهم ماه میلادی آتی و دیدارش با باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا گفت وگو کرد.

رئیس تشکیلات خودگردان دیروز با ویلیام هیگ وزیر خارجه انگلیس هم تلفنی درباره روند سازش گفت‌وگو کرده بود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها