امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64781
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 88
سیدامیر سیدزاده تهیه کننده فیلم سینمایی «مردمانی که من می‌شناسم» که به تازگی موفق به دریافت پروانه ساخت از سوی سازمان سینمایی شده در گفت و گو با ...

سیدامیر سیدزاده تهیه کننده فیلم سینمایی «مردمانی که من می‌شناسم» که به تازگی موفق به دریافت پروانه ساخت از سوی سازمان سینمایی شده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: با توجه به فیلمنامه این اثر سینمایی و وجود فضای سرد و برفی لوکیشن های این کار گروه در اربیل و زنجان به دنبال لوکیشن‌های مناسب با فیلمنامه هستند.

وی افزود: اگر به زودی لوکیشن های این فیلم در اردبیل و زنجان پیدا شود قبل از پایان سال مراحل پیش تولید این اثر سینمایی را آغاز خواهیم کرد.

سیدزاده درباره انتخاب عوامل فنی و تیم بازیگران این فیلم اظهار داشت: به علت اینکه هنوز لوکیشن های مناسب این اثر سینمایی مورد توجه کارگردان قرار نگرفته با هیچ یک از عوامل اعم از فنی و تیم بازیگران صحبتی در این باره نشده است.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «مردمانی که من می‌شناسم» نام اثری سینمایی از ناهید حسن زاده است که به مشکلات فرزندان در غیاب خانواده ها در منزل می‌پردازد که به گفته سیدامیر سیدزاده قرار است به محض انتخاب لوکیشن مناسب تا پایان سال 92 مراحل پیش تولید خود را آغاز کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار