امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64786
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 101
آسیه رحمانی، شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: چندی پیش مجموعه شعری را آماده چاپ کردم که در آینده نزدیک ...

آسیه رحمانی، شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: چندی پیش مجموعه شعری را آماده چاپ کردم که در آینده نزدیک از سوی انتشارات «پرسمان» منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه نام این مجموعه شعر با عنوان «مثل آوازهای بومی مادرم»، نامگذاری شده است، اضافه کرد: این مجموعه شعر را چندی پیش برای مطالعه و بررسی چگونگی اشعار به آقای «رضا اسماعیلی» یکی از شاعران خوب و پیشکسوت ادبیات انقلاب اسلامی سپردم.

رحمانی ادامه داد: مجموعه شعر «مثل آوازهای بومی مادرم»، دارای حدود 100 صفحه با اشعاری با مضامین اجتماعی، دفاع مقدسی و آئینی است که وزن اشعار با مضامین اجتماعی نسبت به سایر مضامین بیان شده، بیشتر است.

وی در پایان گفت: اشعار بیشتر مجموعه شعر «مثل آوازهای بومی مادرم»، شعرهای سپید کوتاه است اما تعدادی شعر سپید بلند نیز در این مجموعه مشاهده می‌شود.

بر اساس این گزارش، آسیه رحمانی متولد 1345 در روستای چاه ملک استان اصفهان و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته الهیات است که از وی مجموعه شعری با عنوان «ابریشم خیال» از سوی انتشارات «انجمن قلم ایران» منتشر و روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها