امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64793
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،فیلم مستند و مردم نگار«سه چنگ خاک» به کارگردانی یاسر خیر در ادامه روند درخشش در خارج از ایران موفق به دریافت بهترین ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،فیلم مستند و مردم نگار«سه چنگ خاک» به کارگردانی یاسر خیر در ادامه روند درخشش در خارج از ایران موفق به دریافت بهترین فیلمبرداری از جشنواره بوگوتا کلمبیا شد.

جشنواره فیلم بوگوتا یکی از معروف ترین جشنواره های رقابتی فیلم در آمریکای جنوبی است که جایزه معتبر فیلمبرداری این دوره جشنواره را در میان نمایندگانی از آمریکا اروپا و آسیا به بهروز بادروج اهدا کرده است.

این فیلم که روایتی از تولد و مرگ و آئین‌های مربوط به آن در بین مردم بلوچ است  به تهیه کنندگی حوزه هنری سیستان و بلوچستان ساخته شده است.

«سه چنگ حاک» بعد از حضور موفق خود در جشنواره‌های داخلی و خارجی، ضمن راهیابی به جشنواره بین‌المللی ویزیون دوریل سوئیس، در ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه جیپور هندوستان هم موفق به دریافت جایزه بهترین مستند  این جشنواره شده است.

بهروز بادروج به تازگی فیلمبرداری فیلم سینمایی «بچه‌ای با جوراب قرمز» را به اتمام رسانده که هم اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار