امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64797
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ...

همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون استقرار بنیاد ادبیات داستانی در ساختمان خیابان نجات‌اللهی اظهار داشت: فعالیت بنیاد ادبیات داستانی تا پایان مدت قرار داد در ساختمان نجات‌اللهی ادامه دارد.

وی مشکلات را حل شده عنوان کرد و گفت: تا اردیبهشت سال 1394 فعالیت بنیاد ادبیات داستانی در ساختمان کنونی بلامانع دانسته شد، ضمن اینکه مالک طبقه چهارم این ساختمان که شاکی پرونده بود از شکایت انصراف داد.

امیرزاده در پاسخ به اینکه اگر «بنیاد ادبیات ایران» در سال 93 تشکیل شود آیا باز هم فعالیت در این ساختمان و مکان کنونی بنیاد ادبیات داستانی آغاز می‌شود، توضیح داد: این ساختمان استاندارد نیست، البته به دنبال مکان مناسب‌تری برای بنیاد ادبیات ایران هستیم. شاید زودتر از موعد اعلام شده بتوانیم به مکان دیگری نقل مکان کرده و بنیاد را در مکان دیگری مستقر کنیم.

وی درباره تشکیل جلسه هیات امنای جدید بنیاد ادبیات داستانی زمانی را اعلام نکرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها