امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64798
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
«محمدصادق رحمانیان» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره راه اندازی شبکه رادیویی صبا گفت: پیش از این فعالیت هایی در کانون طنز رادیو ...

«محمدصادق رحمانیان» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره راه اندازی شبکه رادیویی صبا گفت: پیش از این فعالیت هایی در کانون طنز رادیو زیر مجموعه رادیو فرهنگ با مدیریت آقای کاظم زاده انجام می دادیم.

وی افزود: در این کانون طنز، بنده، ناصر فیض، اسماعیل امیری، محمدرضا ترکی، فرهاد خسروی، محمدعلی علومی، شهرام شکیبا و رضا رفیع حضور داشتند و البته همان مقطع قرار بود رادیو صبا راه اندازی شود که به دوره آقای کاظم زاده وصال نداد.

وی ادامه داد: رویکرد اصلی ایت شبکه رادیویی طنز، مسابقه، سرگرمی، ادبیات، شعر و موسیقی است. شبکه صبا بر پایه مسابقه شامل مشاعره نیز هست. همچنین برنامه های طنز و لطیفه، سرگرمی و داستان و شعر نیز در آن جایگاه ویژه ای دارند.

رحمانیان درباره عملکرد این شبکه رادیویی در ایام سوگواری نیز توضیح داد: ما در مقاطع سوگواری مانند سایر شبکه ها عمل نمی کنیم. در حقیقت مسابقه و مشاعره داریم اما طنز و موسیقی نداریم. در حال حاضر هم برنامه هایمان همه تامینی است و در حقیقت مثل پژوهشکده رویان عمل می کنیم. برنامه ها را از سایر شبکه ها می گیریم و با توجه به رویکرد خودمان برنامه های جدید خلق می کنیم.

مدیر رادیو صبا با بیان اینکه از اردیبهشت ماه سال 93 برنامه های زنده و تولیدی نیز در رادیو صبا پخش می شوند، عنوان داشت: ما از روز اول فروردین ماه سال آینده 2 ساعت به میزان فعالیتمان می افزاییم و از 4 ساعت به 6 ساعت پخش برنامه در روز می رسیم.شبکه ما 8 ساعته است و از 16 تا 24 روی موج 105.5 قابل دریافت است.

وی درباره بازخورد راه اندازی رادیو صبا در میان مخاطبان نیز تصریح کرد: خدا را شکر تا به حال و با توجه به زمان اندکی که از راه اندازی این رادیو می گذرد توانسته ایم مخاطبان بسیاری جذب کنیم و البته رانندگان در میان مخاطبان ما جایگاه ویژه ای دارند. ما الان در تهران و حومه تهران نظیر کاشان و قم قابل دریافت هستیم البته از طریق ست آپ باکس های دیجیتالی جهانی هستیم.

وی درباره نام این شبکه که پیش از این قرار بود لبخند باشد، نیز گفت: ما در کشورمان حدود 40 روز ایام سوگواری در سال داریم که در این روزها نمی توان از نام لبخند استفاده کرد. ضمن اینکه نام لبخند بار طنز و خندیدن را افزایش می دهد در حالی که کلمه صبا توسعه معنایی بیشتری دارد و ما مثلا مشاعره هم می توانیم پخش کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها