امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64799
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 95
یدالله قائم‌پناه، ‌نویسنده و شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «باغ تأمل»، بیان داشت: این کتاب، مجموعه‌ای ...

یدالله قائم‌پناه، ‌نویسنده و شاعر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «باغ تأمل»، بیان داشت: این کتاب، مجموعه‌ای از مقالات ادبی اعم از توصیفی، انتقادی و پژوهشی است که برای چاپ و انتشار در اختیار نشر «پرسمان» قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: کتاب «هرکسی کار خودش بار خودش» عنوان دیگری از کتاب‌های بنده است که برای گروه سنی نوجوان، بازنویسی و در آینده نزدیک منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

قائم‌پناه ادامه داد: اصل کتاب «هرکسی کار خودش بار خودش» از «آیت‌الله فاضل گروسی» است یعنی از آن جا که این کتاب برای گروه سنی نوجوان و جوان مناسب بود، در عین حال مملو از جملات و ترکیبات عربی بود که آن را بازنویسی کردم.

وی افزود: در کتاب «هرکسی کار خودش بار خودش» تلاش کردم تا ترجمه جملات و ترکیبات عربی را در متن اصلی، در پاورقی این کتاب برای گروه سنی نوجوان و جوان بیاورم تا مخاطب به سهولت بتواند با معافی جملات و ترکیبات عربی به کار رفته در این کتاب، آشنا شود.

این نویسنده گفت: کتاب «هرکسی کار خودش بار خودش» به همت نشر «پرسمان» مجوز چاپ خود را اخذ کرده و اکنون در انتظار چاپ و انتشار قرار دارد.

بر اساس این گزارش، یدالله قائم‌پناه در سال 1344 در روستایی از توابع زنجان به دنیا آمده است و در شهرستان بیجار بالیده و پس از خدمت زیر پرچم ضمن تحصیل در حوزه علمیه در بنیاد جانبازان استان کردستان، استخدام شد البته در کنار اشتغال به تحصیلات خود ادامه داده و در سال هفتاد و هشت وارد دانشگاه تهران و مؤفق به دریافت مدرک کارشناسی در رشته ادیان و عرفان شده است.

وی در سال 85 مؤفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی شده و همگام با تحصیل در دانشگاه از سال 78 به طور جدی به کار فرهنگی پرداخت که از آن زمان تا به حال بیش از 150 عنوان مقاله و تعداد پرشماری شعر در نشریات داخلی و 5 عنوان کتاب از این نویسنده منتشر گشته و در اختیار قشر دانش دوست و علاقمندان به فرهنگ این آب و خاک قرار گرفته است.

از یدالله قائم‌پناه تاکنون آثاری نظیر چاپ گزیده وصیتنامه‌های شهیدان شهرستان‌های شرق استان تهران تحت عنوان گل «گفته‌های شهیدان»، عرفان در شاهنامه جلد اول نشر حکایتی دگر، عرفان در شاهنامه جلد دوم (قسمت ضحاک و بیژن و منیژه) نشر حکایتی دگر، شور عاشورا نشر شاهد، از کجا به کجا نشر پرسمان، و چاپ تعداد کثیری مقاله از جمله تفرجی در گلشن حقیقت (نقد و بر رسی کتاب گلشن حقیقت) و عشق اسطرلاب اسرار خدا، بررسی ادبیات مقاومت، منتشر و روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
علی عشقی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
4
2
این کتاب بسیار خواندنی است
بابک اردلان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
4
2
اصل کتاب هرکسی کارخودش بار خودش به همت و تصحیح استاد محمدعلی کوشا چاپ شده که واقعآ خواندنی است
بابک اردلان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
4
2
اصل کتاب هرکسی کارخودش بار خودش به همت و تصحیح استاد محمدعلی کوشا چاپ شده که واقعآ خواندنی است
آخرین اخبار
پربازدید ها