امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64803
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم در دومین هفته نمایش خود 25 کرور فروشی کرد و باعث شکست تجاری دو فیلم جدید جدول گیشه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم در دومین هفته نمایش خود 25 کرور فروشی کرد و باعث شکست تجاری دو فیلم جدید جدول گیشه نمایش شد.

فروش کلی «گان دای» طی ده روز نمایش عمومی در 2 هزار سالن سینما و مولتی پلکس سراسر کشور هند، به 76 کرور رسیده است.

در عین حال، بسیاری از اهل فن و تحلیل‌گران سینمایی عقیده دارند «گان دای» بزودی تبدیل به یک فیلم 100 کروری خواهد شد و ظرفیت چنین فروشی را دارد.

اگر این اتفاق بیفتد، این فیلم دومین محصول صنعت سینمای هند در سال جدید میلادی است، که به این رقم فروش دست پیدا می‌کند.

فیلم دیگر «جی‌هو» با بازی سلمان خان است که تحلیل‌گران اقتصادی سینما برایش پیش‌بینی فروشی 200 کروری در جدول گیشه نمایش می‌کردند.

شرکت قدیمی فیلم‌سازی باش راج فیلمز تهیه‌کننده «گان دای» است و علی عباس ظفر فیلم ساز جوان و مسلمان هندی امر کارگردانی آن را به عهده داشته است.

به دلیل نوع قصه و حضور سه بازیگر سرشناس سینمای بالیوود، رسانه‌های گروهی از ابتدای سال جاری میلادی از آن به عنوان یکی از کارهای پرسروصدای فصل اسم بردند.

رانویر سینگ بازیگر جوان سینمای هند که سال گذشته میلادی فیلم پرفروش «رام و لیلا» را روی پرده سینماها داشت، در نقش اصلی «گان دای» را بازی کرده است.

آرجون کاپور پسر بانی کاپور تهیه‌کننده قدیمی سینمای هند و پریانکا چوپرا بازیگر موفق سینمای هند، دیگر نقش‌های اصلی «گان دای» را به عهده دارند.

خط اصلی قصه فیلم درباره دو دوست صمیمی است که حکم دو مهاجر فراری را دارند و یک سری ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز را در شهر کلکته تجربه می‌کنند و ندانسته دل به یک فرد واحد می‌بندند.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما چند روز قبل ‌گفتند از آن حا که این هفته فیلم مهمی به روی پرده سینماهای هند نمی‌رود،  «گان دای» شانس زیادی برای موفقیت بالا در جدول گیشه نمایش دارد.هزینه تولید فیلم 50 کرور بوده است.

«بزرگراه» و «ترس دات کام» دو فیلم تازه جدول گیشه نمایش با فروش هایی 14 و 4 کروری در ردیف های دوم و سوم قرار گرفتند. هزینه تولید این فیلم ها، 17 و 15 کرور بوده است
 
تحلیل گران اقتصادی سینما از «بزرگراه» به عنوان فیلمی با فروش متوسط اسم می برند. اما «ترس دات کام» لقب فیلمی کم فروش را گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها