امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6481
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۸
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسین قربانزاده مدیرمسئول روزنامه تهران امروز که به عنوان نماینده قالیباف در نشست دانشجویی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسین قربانزاده مدیرمسئول روزنامه تهران امروز که به عنوان نماینده قالیباف در نشست دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان با موضوع «حماسه سیاسی و انتخابات» به دعوت جامعه اسلامی دانشجویان شرکت کرده بود اظهار داشت: قالیباف صادقانه هزینه‌های تبلیغات خود را در سال 84 علنی اعلام و تصریح کرد که ریالی از بیت‌المال هزینه نشده است. خوب است که بقیه نامزدها هم مثل قالیباف صادقانه میزان هزینه های تبلیغات خود را اعلام کنند.

قربانزاده گفت: من بارها در نشست‌های دانشگاهی عرض کرده‌ام که آقای دکتر قالیباف را خیرالموجودین می‌دانم و تا امروز از میان همه کسانی که در معرض کاندیداتوری هستند، وی را شایسته‌ترین فرد برای احراز پست ریاست جمهوری می‌دانم. خود ایشان هم بارها تاکید کرده که اگر فردی شایسته‌تر از من وجود داشت و شما به این نتیجه رسیدید حتما به آن فرد رای دهید که من هم راضی هستم.

مدیرمسئول روزنامه تهران امروز افزود: مشکلات کشورمان از زمانی شروع شد که افراد را فراتر از جایگاهی که هستند توصیف کردیم و حالا پشیمان شده‌ایم. لذا کسانی که گفتند معجزه هزاره سوم و پیامبر بعد از خاتم یا جاهل بودند یا فرصت طلب.

وی در پاسخ به سوالات دانشجویی درباره استفاده یا عدم استفاده قالیباف از واژه فتنه  و همچنین اذعان به تکنوکرات بودن وی تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر کشور ما در معرض خطرات و آسیب‌هایی قرار دارد که از بی‌عملی و بی‌تدبیری و ناکارآمدی ناشی می‌شود و من باید اینجا درباره آنچه قالیباف گفته یا نگفته حرف بزنم؛ واقعا الان مشکل کشور ما این است که قالیباف چه لفظی را بکار برده و چه لفظی را بکار نبرده است؟ 

قربانزاده خاطرنشان کرد: آقای قالیباف درباره فتنه موضع گیری روشنی داشته است اما برخی یا خودشان را به خواب زدند و نمی‌شنون یا تحت تاثیر القائات یک جریان سیاسی خاص قرار گرفته و  فقط این القائات را تکرار می‌کنند.  ایشان در دهها سخنرانی عمومی که بعضا از تلویزیون پخش شده در این باره موضع گیری کردند ولی رسانه‌های همان جریان خاص هیچوقت پوشش ندادند.

مدیرمسئول روزنامه تهران امروز تاکید کرد: البته حتما آقای قالیباف نسبت به فحش‌هایی که دیگران در فتنه 88 برخلاف آموزه‌های دینی سر دادند و الان غنیمتی برای خود می‌دانند ساکت بوده و به این سکوت هم افتخار می‌کند.

وی در موضوع تکنوکرات بودن قالیباف گفت: آقای قالیباف در جلسه تخصصی تکنوکراسی را تعریف و اشاره کرد که ما از ابزار در جهت عقلانیت متصل به وحی در راستای ارزش‌های اصیل اسلامی بهره می‌گیریم. متاسفانه همان عده که همواره نان خود را در لفاظی می‌بینند با قیاس مع‌الفارق صحبت‌های قالیباف با فرمایشات رهبری در نوروز امسال مدعی شدند که قالیباف از منظر رهبری یک تکنوکرات است؛ در حالی که رهبری درباره دولت سازندگی و 18 سال پیش نسبت به لبخند انکاری که مدیران به اصطلاح خودشان تکنوکرات در موضوع عدم امکان قطع وابستگی اقتصاد کشور به نفت سخن گفتند و موضع‌گیری قالیباف هم در این باره روشن است که حذف تدریجی خام فروشی جزیی از برنامه‌های اقتصادی تیم ایشان است و این را پیش از انتخابات مجلس نهم در برنامه پارک ملت به تفصیل طرح کردند. اما متاسفانه خوابزدگی بیداری ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها