امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64814
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
ابراهیم اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه «او خوب سنگ می‌زند» جزو تولیدات سال گذشته سینمای ایران ...

ابراهیم اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه «او خوب سنگ می‌زند» جزو تولیدات سال گذشته سینمای ایران است تصمیم گرفتیم تا پایان سال جاری اکران شود و به همین دلیل از 14 اسفند در گروه آزاد توسط جبرئیل فیلم اکران خواهد شد.

وی در خصوص دلیل اکران این فیلم در این زمان از سال گفت: در حال حاضر شرایط اکران مساعد نیست اما واقعیت این است که شاید نتوانیم فیلم را در شرایطی بهتر از زمان فعلی اکران کنیم و از طرفی دیگر چون فیلم محصول سال قبل بود اگر مدت زیادی از ساخت آن بگذرد تازگی خودش را از دست خواهد داد و شرایط اکران سال آینه نیز قطعا دشوارتر از امسال خواهد بود و به همین دلیل تصمیم به اکران «او خوب سنگ می‌زند» در ماه پایانی سال 92 گرفتیم.

براساس این گزارش، «او خوب سنگ می‌زند» به تهیه‌کنندگی ابراهیم اصغری، بهترین فیلم هادی محقق برای کارگردانی «او خوب سنگ می‌زند» در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در بخش بین‌الملل توانست پروانه زرین را کسب کند و در بخش مسابقه ایران نیز موفق به دریافت پروانه زرین بهترین فیلمنامه شد.

داستان این فیلم درباره «بردو» نوجوانی است که پدر خود را از دست داده است و به همراه برادر و مادر خود به تنهایی زندگی می‌کنند. بردو بخاطر این که بتواند زندگی خود را سر و سامان دهد راهی سفری می‌شود که طلب پدر خود را از نصیر بگیرد که در میانه راه در گیر اتفاقات ناخواسته‌ای می‌شود ...

احمد درخشان، ساعد سهیلی، داود عین آبادی، سمیه سیروس مقدم، ارجاسب احدی، مهیار آبروان، مهتاب دستکزن، احمد جوشن، سید جلیل علوی، سید محمد علی حاج پورو با حضور قربان نجفی بازیگران «او خوب سنگ می‌زند» هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها