امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64831
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۰
تعداد بازدید: 27
 به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در جریان سفر استانی دولت به استان هرمزگان ضمن اعزام خبرنگاران از خبرگزاری ...

 به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در جریان سفر استانی دولت به استان هرمزگان ضمن اعزام خبرنگاران از خبرگزاری های مختلف،‌ دو گروه خبری از سازمان صدا و سیما برای پوشش رسانه ای این سفر در هرمزگان مستقر شده بودند.

در همین رابطه صدا و سیما در اقدامی ویژه، برای پوشش اخبار سفر استانی دولت اقدام به اعزام 6 واحد ارتباط ماهواره ای (SNG) برای پوشش زنده سخنرانی و برنامه های رئیس جمهور از شبکه خبر کرده بود.

پخش زنده اکثر سخنرانی‌های روحانی از شبکه استانی و خبر صدا و سیما نیز از نکاتی بود که در سفرهای استانی دولت پیشین کم سابقه بوده است.

همچنین پوشش برنامه های معاونین و وزرای دولت که در این سفر روحانی را همراهی می کردند، از سوی دفتر استانی صدا و سیما صورت می گرفت.

بنابر این گزارش، این در حالی است که طی روزهای گذشته اظهارنظر حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور و نماینده وی در شورای نظارت بر صدا و سیما طی اظهارنظری جنجالی گفته بود : «علاوه بر بودجه رسمی، این سازمان (صدا و سیما) مبلغ سنگینی از دولت بودجه اضافی خواسته و برای تامین آن مهلتی دو ماهه تعیین کرده است.»

این اظهارنظر آشنا، جنجال های زیادی را در روزهای اخیر ایجاد کرده و برخی از اعضای شورای نظارت بر صدا و سیما خواستار برکناری وی از این شورا شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها