امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64842
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زاهدی مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید بهشتی در مراسم رونمایی از ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زاهدی مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید بهشتی در مراسم رونمایی از تمبر شهید شهریاری با بیان اینکه قرار بود این مراسم در دهه فجر برگزار شود، گفت: تمام سال جشن انقلاب است و در تمام این مدت باید تلاش کنیم تا اهداف انقلاب به ثمر برسد.

زاهدی افزود: یادگاران جنگ و شهدا وظیفه دارند درک درستی از اوضاع جامعه داشته باشند و اکنون نیز در راستای این وظیفه تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: 38 نفر از اعضای هیأت علمی و 125 نفر از کارکنان در دانشگاه شهید بهشتی از جامعه شاهد و ایثارگر هستند.

وی با بیان اینکه در حوزه دانشجویی، دانشجویان شاهد و ایثارگر وضعیت بسیار مطلوبی را در دانشگاه شهید بهشتی دارند، تصریح کرد: در دهه 80 در دو دوره مختلف دو دانشجوی نمونه از جامعه شاهد و ایثاگر این دانشگاه بوده است و در تلاش هستیم این وضعیت را حفظ کنیم.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید بهشتی اضافه کرد: بیش از 90 درصد دانشجویان شاهد و ایثارگر از وضعیت قابل قبولی برخوردارهستند و از رئیس دانشگاه تقاضا داریم با توجه به این وضعیت یک نظام انگیزه‌چی ایجاد کند که در تقدیر از دانشجویان در این گردهمایی‌ها به ما کمک شود.

زاهدی افزود: از مسئولان می‌خواهیم تا در بحث معوقات مالی بنیاد شهید در بخش دانشجویان همکاری لازم را داشته باشند و همچنین از وزارت علوم تقاضا می‌کنیم در آیین‌نامه ورود دانشجویان به مقاطع تحصیلی بدون کنکور یک سهمیه هم برای دانشجویان ایثارگر و شاهد در نظر بگیرند.

وی در خاتمه با بیان اینکه دانشگاه شهید بهشتی 120 شهید به کشور تقدیم کرده است، افزود: امروز مصادف است با شهادت شهید حبیب غنی‌پور و همچنین در مراسم امروز از تمبر یادبود شهید شهریاری که یکی از شهیدان این دانشگاه است رونمایی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها